Do ING Banku Śląskiego ponownie wraca premia w wysokości 100 zł za otwarcie Konta Direct lub Komfort. W poprzedniej edycji mieliśmy do zdobycia 120 zł premii (za wykonanie transakcji kartą i blikiem), teraz dostajemy 100 zł, ale dodatkowo mamy możliwość zdobycia do 1000 zł premii za polecenia. Za każde skuteczne polecenie Bank uzna nasz rachunek kwotą 100 zł. Polecić możemy maksymalnie 10 osób, więc jeżeli uda nam się znaleźć tylu chętnych to łącznie od ING możemy otrzymać aż 1100 zł nagrody. Przed wakacjami jak znalazł. Biorąc też pod uwagę, że nadal chętnie otwieracie Konto Direct to nie powinniście mieć też trudności w zachęceniu znajomych do skorzystania z oferty, tym bardziej że dla nich też będzie do zdobycia gotówka ?

Warunki promocji

Promocja trwa od 18 kwietnia do 31 lipca 2017 r. a skorzystają z niej osoby, które w okresie od 1 października 2015 r. do 18 kwietnia 2017 r. nie były posiadaczami ani współposiadaczami Konta z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasycznego i Student. Aby otrzymać premię za otwarcie Konta, należy spełnić kilka prostych kroków:

  • wypełniasz formularz na dedykowanej stronie promocjiMasz na to czas od 18 kwietnia 2017 r. do 31 lipca 2017 r. Jeżeli jesteś nowym Klientem to Konto Osobiste otwierasz z Kontem oszczędnościowym. Jeżeli masz już Konto oszczędnościowe w ING otwierasz jedynie Konto Osobiste w systemie bankowości elektronicznej, korzystając z formularza rejestracyjnego.
  • rozliczasz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 1000 zł za pomocą Karty do Konta lub aplikacji Blik. Czas na wykonanie transakcji masz do 31 października 2017 r. Transakcje muszą zostać zaksięgowane maksymalnie do dnia 5 listopada 2017 r. Nie mogą być anulowane, ani zwrócone.

Przyznanie premii

Do momentu wypłaty premii, która nastąpi maksymalnie do dnia 15 listopada 2017 r. musimy być posiadaczami Konta Osobistego, oszczędnościowego oraz karty debetowej. Kwota premii 100 zł zostanie przelana na nasze Konto oszczędnościowe otwarte w promocji.

Warto tu również dodać, że w ING mamy możliwość skorzystania z usługi Smart Saver, która polega na odkładaniu gotówki na dedykowane konto oszczędnościowe. O tej usłudze pisaliśmy Wam w poście Regularne oszczędzanie dzięki automatycznemu odkładaniu środków.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - OTWÓRZ KONTO DIRECT

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Ile kosztuje Konto w ING?

W promocji możemy otworzyć Konto Direct lub Konto Komfort. Prowadzenie Konta Direct jest bezpłatne, natomiast za prowadzenie Konta Komfort zapłacimy 12 zł miesięcznie. Darmowa może być również karta do jednego i drugiego Konta pod warunkiem zaksięgowania w okresie rozliczeniowym transakcji bezgotówkowych na łączna kwotę 300 zł lub 200 zł w przypadku osób w wieku 18-26 lat. Nie poniesiemy także opłaty za wypłaty środków z bankomatów ING Banku Śląskiego oraz Planet Cash. Opłata za wypłatę z innych bankomatów kosztuje nas 2,50 zł (poza pierwszą w danym okresie rozliczeniowym, która jest bezpłatna.)

 

 

[table id=20 /]

Premia za polecenia

Otwierając Konto w ING możemy polecać rachunki Banku znajomym. Za każde skuteczne polecenie otrzymamy 100 zł premii, a nasz znajomy 50 zł premii. Jeżeli Konto dopiero otwieramy to żeby przystąpić do programu poleceń musimy posiadać je minimum 30 dni. Maksymalnie możemy polecić rachunek 10 znajomym, więc mamy szansę na zdobycie 1000 zł. Jest to również o tyle realne, że czas na polecanie mamy do dnia 18 października 2017 roku, więc całkiem sporo. O szczegółach przeczytacie tutaj: Polecaj Konto w ING Banku Śląskim i zyskaj do 1000 zł premii.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „100 zł za otwarcie Konta”

REGULAMIN PROMOCJI „Poleć konto znajomemu”

Tabela Opłat i Prowizji ING Banku Śląskiego

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)