Ruszyła kolejna promocja w Banku Zachodnim WBK z udziałem Konta Godnego Polecenia. Do otrzymania premia w wysokości 120 PLN, oprocentowanie środków na 4% w skali roku do kwoty 4000 PLN oraz konkurs a w nim liczne nagrody do zdobycia. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ czas na rejestracje w promocji mamy od dziś, tj.: 9 grudnia 2016 r. do dnia 15 grudnia 2016 r. Z promocji skorzystać mogą nowi Klienci, którzy zgodnie z regulaminem od dnia 05.12.2015 r. nie posiadali w BZWBK konta osobistego, oraz którzy wyrażą zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Warunki promocji – 120 PLN premii

Żeby otrzymać premię w wysokości 120 PLN musimy:

  • do 15 grudnia 2016 r. zarejestrować się na stronie promocji podając swoje dane, akceptując regulamin i wyrażając zgody marketingowe, oraz założyć Konto Godne Polecenia wraz z Kartą debetową VISA Sol i Bankowością Elektroniczną poprzez link dostępny po rejestracji (dodatkowo musimy też zwolnić bank z tajemnicy bankowej na przekazanie danych do organizatora w celu wypłaty premii)
  • następnie od 1 stycznia 2017 r. do 31 marca 2017 r. musimy zapewnić wpływy na minimum 1000 PLN (wpływ musi nastąpić w każdym z trzech miesięcy tj.: styczeń, luty i marzec)
  • do 24 kwietnia 2017 r. zalogować się ponownie na stronie promocji podając numer nowo otworzonego rachunku

Konto Godne Polecenia możemy otworzyć na dwa sposoby: albo wymieramy podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera, albo poprzez przelew weryfikujący z naszego konta w innym Banku. Po spełnieniu powyższych warunków na nasze konto zostanie przelana premia 120 PLN maksymalnie do dnia  30 kwietnia 2017 r.

Konkurs

Dodatkowo spełniając powyższe warunki, czyli otwierając Konto Godne Polecenia w promocji zostajemy zakwalifikowani do konkursu ”Moje zimowe ferie z kartą Visa Sol do Konta Godnego Polecenia Banku Zachodniego WBK”. Ważne jest aby w żadnym momencie nie wycofać zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, a także wskazanie prawidłowego numeru telefonu komórkowego. Konkurs polega na wymyśleniu hasła promującego korzystanie z Karty „Moje zimowe ferie z kartą Visa Sol do Konta Godnego Polecenia Banku Zachodniego WBK”. Zgłoszenie hasła promującego odbywa się po zalogowaniu na stronie promocji, hasło może wynosić maksymalnie 250 znaków uwzględniają spacje i możemy je zgłosić tylko raz od dnia 9 grudnia 2016 r. do 31 marca 2017 r. Biorąc udział w konkursie nie możemy zamknąć naszego Konta Godnego Polecenia do momentu ogłoszenia zwycięzców. Za udział w konkursie nagrody zostaną przyznane łącznie 21 osobom, a są to:

  • 1 nagroda I stopnia – Telewizor Samsung UE49KU6670S Curved o wartości 3599 zł oraz nagroda pieniężna w wysokości 1/9 wartości brutto nagrody rzeczowej
  • 5 nagród II stopnia – Smartwatch Kruger & Matz Style KM0431 o wartości 299 zł oraz nagroda pieniężna w wysokości 1/9 wartości brutto nagrody rzeczowej
  • 15 nagroda III stopnia – Ekspress Tchibo Cafissimo Compact o wartości 299 zł oraz nagroda pieniężna w wysokości 1/9 wartości brutto nagrody rzeczowej

O wygranej w konkursie zostaniemy poinformowani mailowo do dnia 30 kwietnia 2017 r. Do dnia 10 maja 2017 r. musimy wysłać mailem nasze dane tj. imię, nazwisko, adres właściwy dla doręczenia nagrody oraz numer telefonu (adres do wysyłki danych zostanie podany w powiadomieniu o wygraniu konkursu). Nagrody zostaną wysłane kurierem w terminie 14 dni od dnia przesłania dane niezbędne do przekazania nagrody, co oznacza, że powinniśmy je otrzymać przed końcem maja 2017 r.

4% w skali roku

Kolejnym bonusem wynikającym z założenia Konta Godnego Polecenia jest promocja „Konto z kartą 1 procentuje”. Już kiedyś o nie pisaliśmy, więc jeżeli śledzicie uważnie nasz blog to zapewne znacie warunki. Ale dla przypomnienia:

  • Promocja trwa od 2 listopada 2016 r. do 31 grudnia 2017 r. i skorzysta z niej każda osoba otwierająca w tym terminie Konto Godne Polecenia
  • Aby uzyskać podwyższone oprocentowanie w każdym miesiącu objętym promocją musi zostać wykonanych i zaksięgowanych 5 transakcji kartą na dowolną kwotę.
  • Oprocentowanie 4% dotyczy salda na rachunku od 0,01 PLN do 4000 PLN. Każda nadwyżka powyżej kwoty 4000 PLN nie jest oprocentowana.
  • Oprocentowanie 4% obowiązuje do grudnia 2017 r. W przypadku nie spełnienia warunków w którymkolwiek miesiącu trwania promocji tracimy możliwość uzyskania podwyższonego oprocentowania, nie wyklucza to jednak możliwości ponownego jego podniesienie w kolejnych miesiącach, w których warunki ponownie będziemy spełniać.

Otwierając Konto Godne Polecenia należy zwrócić uwagę na Tabelę Opłat i Prowizji. Nie zapłacimy za prowadzenie konta oraz za posiadanie i użytkowanie karty VISA Sol pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu. Zapłacimy jednak za wypłatę środków w bankomatach innych niż bankomaty BZWBK, oraz za 6 i każdy kolejny SMS Kod, który jest niezbędny do zlecenia przelewu internetowego.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin „Konto Godne Polecenia z premią 120 zł” oraz ”Moje zimowe ferie z kartą Visa Sol do Konta Godnego Polecenia Banku Zachodniego WBK”

Regulamin promocji „Konto z kartą 1 procentuje”

Tabel Opłat i Prowizji Banku Zachodniego WBK

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)