SEOSEM24 to firma zajmująca się pozycjonowaniem stron www, reklamami płatnymi, tworzeniem stron i sklepów www oraz szkoleniami marketingowymi. Posiada bardzo wielu zadowolonych klientów i rozwija się w bardzo szybkim tempie. Najnowocześniejsze narzędzia, skuteczne rozwiązania marketingowe i udane kampanie reklamowe dla klientów – to wszystko cechuje SEOSEM24. Profesjonalizm oraz wysoka jakość świadczonych usług na terenie międzynarodowym to znane przez środowisko internetowe zalety tej firmy. A co gdyby przedstawić ją z innej strony? Czyli od strony pracowników.

SEOSEM24 opinie pracowników

Katarzyna: Pracuję w dziale SEO. W mojej opinii praca w tym dziale jest fajna.  Moim zadaniem na co dzień jest dopasowanie strategii pozycjonowania stron internetowych naszych klientów. Na starcie współpracy z każdym klientem który do mnie trafia dokonuję bardzo dokładnej analizy obecnej sytuacji klienta i szukam najsłabszych i najmocniejszych stron. Następnie opracowuję plan działania, aby możliwe jak najszybciej i najbardziej efektywnie poprawić pozycjonowanie danej strony www. Jestem tu od ponad roku, a zaczynałam od stażu dla osób bezrobotnych. Już od pierwszych dni otrzymywałam poważne zadania, ale dzięki ogromnemu wsparciu kolegów i koleżanek z pracy czułam się pewnie. Dzięki temu nauczyłam się wielu rzeczy, szkoliłam się przecież u ekspertów. Po ukończeniu stażu otrzymałam swoją pierwszą umowę o pracę. W mojej opinii opinie o SEOSEM24 jako firmie z dobrymi warunkami pracy nie są przesadzone. Najważniejsze, że wynagrodzenie jest zawsze terminowo.

Joanna: Jestem pracownikiem biurowym. Zanim trafiłam do SEOSEM24 pracowałam już w kilku miejscach na podobnym stanowisku. Podoba mi się twarda polityka w sprawie awansów w tej firmie.. W mojej opinii SEOSEM24 daje jasny sygnał, że można osiągnąć awans odpowiednimi wynikami. A jasna ścieżka rozwoju i wymagań na konkretne stanowisko to jedna z najważniejszych zalet w SEOSEM24.

Marek: Zajmuję się dzwonieniem cold calling. Na co dzień dzwonię do potencjalnych firm z którymi chcemy nawiązać współpracę i przedstawiam im możliwości SEOSEM24. Często odpowiadam za pierwsze wrażenie klienta co do naszej firmy. Moją pracę w SEOSEM24 zaczynałem w momencie, gdy poszukiwałem miejsca dla siebie, idealnej pracy dla mnie. Jak wiadomo pracy w Call Center jest wiele. Dlaczego więc wybrałem SEOSEM24? Stanowczo wyższe wynagrodzenie i płatne na czas co w mojej opinii jest bardzo ważne dla pracowników. A już na pewno wywołuje szczery uśmiech, gdy wypłata dojdzie dzień dwa przed czasem.

Zygmunt: Moim zadaniem jest tworzenie grafik, efektów wizualnych, obróbka zdjęć. Czyli jestem starszym grafikiem w SEOSEM24. Wdepnąłem to od razu po studiach, szukałem nowej pracy i kolega który również tu pracuje mnie polecił, co spowodowało, że wsiąknąłem. I tak już kolejny rok tworzę grafiki. Przy okazji jestem też twórcą tego słynnego już logo SEOSEM24. W mojej opinii firma ta spisuje się jako dobry pracodawca. Opinie moich kolegów z działu mówią też, że wynagrodzenie za pracę w nocy jest sporo większe. Jednak ja osobiście wolę pracować tylko w dzień a SEOSEM24 pomimo pracy całą dobę mi to umożliwia.

Aleksandra: WordPress to moja pasja. Ogarniam od Elementora po Oxygen. W SEOSEM24 znalazłam się z przypadku. Na samym starcie szukali dobrego specjalisty od WP. A tu trafiła im się specjalistka. Przez długi czas byłam jedyną kobietą w zespole. Jednak obecnie skład jest mocno mieszany. Moja opinia o SEOSEM24 jako pracodawcy? Naprawdę warto jeśli słowo deadline nie jest Ci straszne i rozumiesz pojęcie ASAP. Wynagrodzenie jest całkiem spoko, zresztą od stycznia dostałam podwyżkę.

Czym w Twojej opinii charakteryzuje się praca w Twoim zespole?

Katarzyna: Jesteśmy bardzo zgraną ekipą, ponieważ mamy wspólne cele. Celujemy w satysfakcje klienta z naszej pracy. Często doradzamy i pomagamy sobie a przy okazji codziennie uczymy się czegoś nowego. Pozycjonowanie na co dzień to ciekawa, ale i skomplikowana praca. Ilość zmiennych jest tu ogromna. Od zmieniającego się algorytmu Google po zmiany, które konkurencja wprowadza. Jednak cieszę się, że opinie SEOSEM24 o mojej pracy są dobre. Mam z tej pracy ogromną satysfakcję, a to jest dla mnie najważniejsze.

Joanna: Obieg dokumentów czy umów klientów to wszystko na moim stanowisku. Czyli jeśli umowa dla klienta się spóźnia muszę sprawdzić co się z nią dzieje. Częsta walka z kurierami to już standard. Ale tutaj też dbamy o archiwum umów. Czyli te których terminy dobiegły końca i zostały przedłużone. Opinie o pracy w SEOSEM24 nie są przesadzone. Pracujemy tu często nadgodziny, ale są one dodatkowo płatne więc wiele osób chce pracować ile tylko może. A ja życzę Wam i moim kolegom i koleżankom z pracy byśmy jeszcze wiele lat pracowali razem.

Marek: Pierwszy kontakt z klientem jest najważniejszy. Jako, że nie pracuje jako przedstawiciel handlowy nie widzę twarzy klienta. Ale nauczyłem się, że z głosu i sposobu wypowiedzi można wyczytać bardzo wiele. To moim zadaniem jest zaciekawić potencjalnego klienta naszą ofertą. Zadanie to jest trudne, ale rozbudowana oferta SEOSEM24, którą trzeba znać bo przełożeni odpytują z znajomości oferty, pozwala mi na odpowiednie zaprzyjaźnienie się z klientem. Po mimo, że trafia on do innych specjalistów to niektóre rozmowy są niezapomniane. Moja opinia o pracy w SEOSEM24? Na pewno są działy, które lepiej od nas zarabiają, ale na pewno jest to firma która stabilnie przetrwała czasy korony. Dlatego polecam SEOSEM24 jako stabilnego, ale i wymagającego stałego rozwoju pracodawcę.

Zygmunt: Jako starszy grafik muszę być osobą kreatywną. Muszę też umieć słuchać. Opinie klientów są bardzo ważne. W końcu to ja słucham i potem robię na podstawie tych informacji grafiki. Urzeczywistniam marzenia graficzne klientów o pięknym wyglądzie strony czy produktów. Dlatego tak ważne jest dla mnie słuchanie opinii klientów. To wymagające. Jednak SEOSEM24 jest zdecydowanie dobrym pracodawcą dzięki czemu nawet w trudnych momentach wiem, że mogę liczyć na poradę i wsparcie. Dodatkowo bardzo mocne inwestycje w rozwój mojej osoby sprawiły, że widzę się w SEOSEM24 nadal za kilka lat.

Aleksandra: WordPress czyli CMS, na którym może działać każdy, a tylko kilka procent robi to wybitnie. Dlatego SEOSEM24 inwestuje bardzo mocno w moje szkolenia. Jednak należy pamiętać, że praca na tym stanowisku może być męcząca. Deadline za deadlinem wszystko ASAP. Jednak jeśli jesteś naprawdę dobra w WP to nie przeszkadza. Dobre wynagrodzenie za pracę przychodzące w terminie oraz zadowoleni klienci rekompensują wszystko. Praca w SEOSEM24 w mojej opinii? Tylko dla ludzi ambitnych i nastawionych na sukces. No i nie ma owocowych czwartków.

SEOSEM24 opinie pracowników – największy plus pracy w SEOSEM24

Katarzyna: Jest bardzo wiele zalet pracy w SEOSEM24. Jedną z największych zalet pracy w SEOSEM24 są odpowiednie wynagrodzenia. Warto na to zwrócić uwagę zwłaszcza, że pracuje się tu często nadgodziny. Dlatego jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci na wielogodzinną pracę, ale w zamian dobrze zapłaci to miejsce idealne dla Ciebie.

Joanna: Życzliwość kolegów i koleżanek w firmie. Zawsze chętnie pomogą i wesprą dobrym słowem. W dzisiejszych czasach, gdy trwa wyścig szczurów i każdy chce awansować to zdecydowanie zaleta pracy w SEOSEM24. Każdy kto ceni sobie życzliwość w mojej opinii zagrzeje na długo miejsce w tej firmie.

Marek Idealna praca to taka gdy jesteś szczęśliwym, że do niej idziesz. Bo wiesz, że znów będzie ciekawie. Coś się wydarzy. Znów będą fajne wyzwania. Dużym pozytywem pracy na moim stanowisku jest dobry klimat. I to jest dla mnie najważniejsze, że z tymi ludźmi można wyjść po pracy i dalej robić mnóstwo ciekawych rzeczy.

Zygmunt: Sposób awansu i wpływ opinii przełożonych na awans to zdecydowanie największy plus. Po prostu opinie przełożonych nie mają praktycznie wpływu na awans. Jasno wydzielona ścieżka rozwoju. Podana w konkretnych liczbach przekłada się na chęć pracy po godzinach. Ta przekłada się znów na wyższe zarobki. Więc gdy nie liczą się układy a ciężka praca w firmie to pracownicy mają pewność awansu. Jedyne co ich dzieli od awansu to ich samozaparcie i ciężka praca. To największy plus pracy w SEOSEM24.

Aleksandra: Stażysta zasługuje tu na taki sam szacunek co senior. I to mi się podoba. Szanują każdego pracownika. Przełożony to przyjaciel, który bez Twoich sukcesów często nie osiągnie awansu. Co sprawia, że zamiast krzyczeć na Ciebie dba o Ciebie i inwestuje w Twój rozwój. Co jest zdecydowanie największym plusem pracy w SEOSEM24

Komu polecisz pracę w swoim dziale?

Katarzyna: Chcesz zostać ekspertem SEO? Wbijaj śmiało do nas. Ilość szkoleń na początku może trochę przytłoczyć, ale pomożemy Ci. Na tym właśnie polega magia naszego działu. Na wzajemnej pomocy.

Joanna: Kochasz pracę z papierami. Dokumenty Cię nie przerażają? A kurierzy to pestka? Zapraszam do nas. Gwarantuje, że dokumentów i pracy nigdy nie zabraknie.

Marek: Do SEOSEM24 przychodzą na nasz dział ludzie po szkole dopiero. Właśnie dlatego chłoną oni wiedzę. To tu nauczysz się rozmów z klientami. Zachęcam każdego, nawet osoby bez doświadczenia do zajrzenia na www.seosem24.pl i dowiedzenia się czegoś więcej o firmie.

Zygmunt: Artyści. Graficy. Filmowcy. Wszyscy znajdą tutaj pracę. Serdecznie zachęcam do zostawienia swojego portfolio w firmie. Na pewno trafi ono do naszego działu i jeśli uznamy, że warto podjąć z Tobą współpracę na pewno zadzwonimy.

Alicja: Tworzysz? Kochasz WordPress śmiało składaj swoje CV do nas. Zapraszamy serdecznie. W SEOSEM24 nauczysz się nie tylko Wp ale też Presty czy Magento.