Firma DJ Promotion działa od 25 lat i oferuje profesjonalne wsparcie dla osób i firm pracujących w branży muzycznej, w tym:

  • artystów,
  • producentów,
  • firm fonograficznych,
  • DJ’ów,
  • stacji radiowych.

Zadania

Polscy, profesjonalni DJ’e zajmują się promocją nowości wydawniczych, umożliwiają korzystanie z muzyki podczas imprez publicznych, co nie wymaga żadnych dodatkowych licencji. Propozycje muzyczne są w stanie sprostać naprawdę różnym wymaganiom i gustom. W DJ Promotion znajdziemy muzykę typu majors, biesiadną, niezależną, najnowsze utwory i hity sprzed wielu lat, które sprawdzą się na weselach, studniówkach, imprezach klubowych…

Użytkownikiem serwisu może zostać każdy czynnie działający DJ, wodzirej, konferansjer, osoba pracująca w stacjach radiowych. Oferta DJ Promotion jest dostępna również dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w branży.

Korzyści dla użytkowników

W ramach abonamentu można zdecydować się na korzystanie z serwisu cyfrowego lub płyt CD. Druga propozycja polega na przekazywaniu w każdym miesiącu pakietu płyt z prawem do publicznego odtwarzania, z pięcioma tematycznymi seriami kompilacji. Pliki są wysokiej jakości, składają się z nowości muzycznych i można wybrać abonament, który najbardziej odpowiada naszym potrzebom. Natomiast serwis cyfrowy umożliwia legalne ściąganie plików, z których każdy dostaje certyfikat – do przedstawienia podczas ewentualnej kontroli. Pliki są podzielone aż na 15 kategorii.

Firma oferuje różne bonusy, np. złotą legitymację DJ Promotion, rabaty… Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://djpromotion.com.pl/.

Kurs MULTI DJ CAMP 2020 – WYGRAJ SWOJE MARZENIA!

 

Co zyskam?

Udział w kursie umożliwia rozwój pasji oraz założenie biznesu, który będzie zgodny z muzycznymi zainteresowaniami. Uczestnicy mają zajęcia  teoretyczne, praktyczne oraz związane z tematyką eventową. Trwają one w godzinach 10 – 19. Jest to nie tylko doskonała propozycja na zdobycie nowych kwalifikacji i pogłębianie zainteresowań, ale również sposób na odpoczynek w bezpiecznym otoczeniu, wśród piękna przyrody.

Zapisując się na kurs można mieć pewność, że:

  • organizatorzy zapewnią wysoką jakość, opierając się na wieloletnim doświadczeniu w organizowaniu tego typu wydarzeń,
  • poznamy ludzi o podobnych pasjach,
  • skorzystamy z wielu dodatkowych atrakcji.

Oprócz merytorycznej wiedzy i praktyki na kursantów czekają: fitness, rowery, plaża, ping pong, sporty zespołowe. Organizatorzy planują integrację podczas grilla lub ogniska oraz przygotowanie imprezy Boat Party – rejsu statkiem po Zalewie Zegrzyńskim.

Zapisując się z odpowiednim wyprzedzeniem można liczyć na różne promocje.

Jak to wygląda organizacyjnie?

Najbliższy kurs jest organizowany w ośrodku wypoczynkowym w Jachrance. Potrwa siedem dni, od 27 lipca do 2 sierpnia. Zapisy na MULTI DJ CAMP 2020 znajdziemy na stronie: https://djpromotion.com.pl/dj-kurs/.