Od września Klienci, którzy decydują się na usługi ING Banku Śląskiego mogą cieszyć się promocją „100 zł za otwarcie konta”. Z oferty mogą skorzystać osoby, które w terminie od 1 września 2016 roku do 30 listopada 2016 założą w ING Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort, a jednocześnie osoby, które w okresie od 1 kwietnia 2015 r. do 31 sierpnia 2016 r. nie posiadały lub nie były współwłaścicielami Konta z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasycznego i Student.

PRZYSTĄPIENIE DO PROMOCJI

By skorzystać z oferty promocyjnej, musisz mieć ukończone 18 lat i posiadać dowód osobisty, który jest podstawą do podpisania umowy. Konto zakładasz w czterech prostych krokach:

  1. Wypełniasz wniosek wypełniając poprawnie formularz zgłoszeniowy
  2. W ciągu 2-3 dni roboczych odwiedza Cię kurier, u którego potwierdzasz swoje dane i chęć otwarcia rachunku bankowego. Kurier przywiezie Ci też kartę do konta.
  3. Aktywujesz dostęp do bankowości internetowej. Dane do logowania znajdziesz na umowie. Otrzymasz ją na adres e-mail do 3 godzin po spotkaniu z kurierem.
  4. Aktywujesz kartę i nadajesz swój PIN. Możesz to zrobić przez Internet.

Wypełnienie formularza jest bardzo proste i intuicyjne, a przede wszystkim zabiera mało czasu. Przebieg zawierania umowy przez Internet możecie zobaczyć na zrzutach poniżej.

WARUNKI PROMOCJI

Nagroda o wartości 100 PLN zostanie wypłacona na Konto Oszczędnościowe do dnia 30 kwietnia 2017 r. Żeby jednak otrzymać 100 PLN premii należy:

  • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą debetową na łączną kwotę nie mniejszą niż 1000 PLN do 31.03.2017 r.
  • wraz z kontem osobistym należy założyć Konto Oszczędnościowe w PLN (jeżeli wcześniej nie posiadaliśmy)
  • należy wyrazić zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych
  • konto należy założyć za pośrednictwem strony internetowej banku lub systemu transakcyjnego (rachunki otwarte w placówkach ING Banku Śląskiego nie są objęte promocją)

Ważne jest to, że transakcje wykonane kartą muszą zostać rozliczone, dlatego nie czekajmy z nimi do ostatniej chwili. Jeżeli wykonacie transakcje na dzień, czy dwa przed zakończeniem promocji tj.: 31.03.2017 r. a rozliczą się one dopiero po tym dniu, to nie zostaną uznane w ramach 1000 PLN. Podobnie jest z transakcjami, które zostaną anulowane, lub odrzucone – one również nie wliczają się do kwoty jaką musimy wydać.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

JAKIE KONTO WYBRAĆ

Konto z Lwem Direct i Konto z Lwem Komfort, to rachunki dedykowane do dwóch różnych grup docelowych. Przede wszystkim Konto Direct wydaje się być „tańsze” i korzystniej jest je obsłuchiwać przez bankowość elektroniczną, za to konto Komfort daje nam swobodę wykonywania wielu operacji w Oddziałach Banku za darmo. Oba konta dają możliwość skorzystania z usługi Smart Saver polegającej na zwrocie konkretnego procentu za zakupy, oraz zniżki na ubezpieczenia. Dodatkowo posiadanie Kont Direct i Komfort daje nam możliwość otwarcia Konta Oszczędnościowego do dnia 3.11.2016 r. z oprocentowaniem 2% przez 4 pierwsze miesiące dla kwot poniżej 100 000 zł. Bardzo atrakcyjny dla obu kont jest również Program Bankujesz-Zyskujesz, dzięki któremu zbieramy punkty i kupujemy tańsze produkty, albo wymieniamy je na kody rabatowe. Po lewej stronie zestawiliśmy dla Was największe różnice wynikające z posiadania tych dwóch kont, a poniżej znajdziecie też pełną Tabelę Opłat i Prowizji oraz regulaminy do promocji.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „100 zł za otwarcie Konta”

Tabela Opłat i Prowizji ING Banku Śląskiego

Regulamin Programu_Bankujesz-Zyskujesz

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)