Bezpieczeństwo ma znaczenie. Bez względu na to, czy chodzi o zabawki, czy o nowoczesne lampki nocne LED. Zawsze powinniśmy mieć pewność co do tego, że świecąca przez wiele godzin lampka nie rozgrzeje się na tyle, by dotknięcie jej mogło zakończyć się bolesnym poparzeniem. O czym jeszcze warto pamiętać?

 

Bezpieczne lampki ledowe — czyli jakie?

Lampy LED stały się ostatnio bardzo popularne. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że światła LED są bardzo energooszczędne. Oznacza to, że przechodząc na ten rodzaj oświetlenia, zużyjesz o wiele mniej energii, co powinno przełożyć się na niższy rachunek za prąd.

Mało tego, są to również produkty bardzo bezpieczne, co wynika z tego, że diody LED nie emitują szkodliwych promieni UV ani fal podczerwonych. Można więc bezpiecznie korzystać z nich nawet przez bardzo długi czas. Technologia ledowa jest też o wiele bardziej przyjazna do środowiska — zwłaszcza gdy porównamy ją do ogniw żarowych i rtęciowych.

Lampka LED w 3D – co warto o niej wiedzieć?

Lampy LED stają się coraz bardziej popularne na całym świecie. Dostarczają jasnego światła o przyjaznej dla ludzkiego oka temperaturze barwowej, a jednocześnie są energooszczędne. Najczęściej korzysta się z tzw. modułów LED RGB, gdzie RGB to skrót od podstawowej palety kolorów: red, green i blue (czerwonego, zielonego i niebieskiego).

Dzięki zastosowaniu takiego standardu uzyskuje się szeroki zakres kolorów, które mogą być wytwarzane przez urządzenie. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by z pomocą pilota płynnie ustawić m.in. intensywność oświetlenia, ale i odcień, jaki przyozdobi nasz pokój.

Lampka LED 3D – Harry Styles

Świetny gadżet dla fanów sportu? Postaw na lampkę nocną 3D nawiązującą do piłki nożnej!

Jeśli jesteś fanem futbolu i masz swoją ulubioną drużynę, to zdecydowanie warto zainteresować się takim gadżetem. Na wydzielonej przestrzeni można np. umieścić wybrany napis, bez względu na to, czy będzie to nasz boiskowy pseudonim, czy imię i nazwisko zawodnika, który nas inspiruje.

Przed zakupem koniecznie upewnij się, że produkt, na jaki się decydujesz, ma stabilne mocowanie. Dobrze byłoby też, gdyby był prosty i intuicyjny w obsłudze. Taki gadżet sprawdzi się praktycznie u wszystkich fanów futbolu — nie ważne, czy masz kilkanaście lat, czy powoli zbliżasz się do emerytury. Uniwersalne, wykonane z najwyższej jakości tworzyw, lampki LED 3D, które mogą tematycznie nawiązywać m.in. do piłki nożnej, ma w swojej ofercie sklep Plexido.

Uniwersalna lampka LED do pokoju dziecięcego

Czym powinna wyróżniać się taka lampka dla naszych pociech? Przede wszystkim nie powinna mieć tendencji do nagrzewania się. Koniecznie musi być też prosta i intuicyjna w obsłudze. Doskonale byłoby, gdyby w pełni wystarczał pilot, którym będziemy mogli skonfigurować urządzenie, a następnie np. manipulować intensywnością oświetlenia.

W dobrych sklepach, jak Plexido, można kupić takie lampki 3D we wielu różnych rodzajach: w zależności od potrzeb i zainteresowań dzieci. Mogą one nawiązywać m.in. do świata sportu, zwierząt, czy ulubionych postaci z wielkiego ekranu.

Taka intuicyjna, dostępna w wielu wariantach, lampka, to świetny gadżet, który nie wyjdzie z mody jeszcze przez wiele lat. Mało tego! Tak innowacyjny produkt na pewno docenią też młodzi ludzie, którzy będą próbować swoich sił w mediach społecznościowych. To akcesorium, które zdecydowanie warto umieścić w kadrze kamery — followersi na pewno to docenią!