Jeśli podejmowałeś pracę za granicą, przyjdzie taki moment, w którym będziesz miał do czynienia z urzędem skarbowym. Rozliczenie podatku może stanowić problem ze względu na barierę językową i różniące się od naszych przepisy. Nawet mały błąd w deklaracji może skomplikować sytuację, przedłużyć zdecydowanie cały proces i kosztować nas sporo czasu i nerwów. To normalne, że mamy obawy, jest to często nowa dla nas sytuacja, z którą nie jesteśmy zaznajomieni. Dlatego warto zaufać specjalistom. Osobom, które zajmują się tym na co dzień. I tak piszemy tu o sobie – jesteśmy fachowym biurem podatkowym specjalizującym się w rozliczeniu podatku z wielu krajów europejskich. Mamy klientów, którzy starają się o zwrot podatku między innymi z Holandii, Niemiec, Austrii czy Belgi. To miejsca, w które wyjazd zarobkowy jest bardzo opłacalny. Korzystając z naszego doświadczenia i znajomości tematu, postaramy się, aby Twój wyjazd dzięki wysokiemu zwrotowi był jeszcze korzystniejszy

Zwrot podatku z Holandii – będziesz musiał rozliczyć się z fiskusem

Holandia to mały kraj, który oferuje wiele możliwości. Jest bardzo popularnym kierunkiem obieranym przez naszych rodaków wyjeżdżających za granicę w poszukiwaniu dobrze płatnej pracy. Holenderscy pracodawcy bardzo cenią sobie naszą pracowitość i chętnie zatrudniają Polaków do pracy. Niezależnie czy wybierasz się na pracę sezonową, czy planujesz dłuższy pobyt, musisz liczyć się z tym, że spadnie na Ciebie obowiązek rozliczenia podatku dochodowego. Musi to zrobić każdy legalnie zarabiający na terenie tego kraju. Czy jest to skomplikowane? Nie, jeśli skorzystasz z naszej pomocy. Rozliczenie podatku z Holandii to usługa, którą świadczymy od wielu lat i jesteśmy w tym ekspertami. Jeśli się do nas zgłosisz, pomożemy Ci skompletować niezbędne dokumenty, znajdziemy wszystkie ulgi podatkowe, z których będziesz mógł skorzystać oraz skontaktujemy się w Twoim imieniu z holenderskim urzędem skarbowym, tak aby jak najmniej spoczywało na Twojej głowie.

Rozliczenie podatku z Niemiec – uzyskaj jak najlepsze warunki zwrotu podatku

U naszych zachodnich sąsiadów obowiązek składania zeznania podatkowego nie dotyczy wszystkich. Jeżeli nie przekroczyłeś w danym roku podatkowym dochodów na poziomie 10 700 € i nie pobierałeś pensji od więcej niż jednego pracodawcy, nie masz obowiązku składania deklaracji w urzędzie skarbowym. Nie oznacza to, że nie powinieneś tego robić. Może się okazać, że należy Ci się zwrot podatku, zwłaszcza że w Niemczech można skorzystać z wielu korzystnych ulg podatkowych oraz funkcjonuje wysoka kwota wolna od podatku. 

Rozliczenie podatku z Niemiec możesz załatwić bardzo szybko. Skontaktuj się z nami, a załatwimy  za Ciebie wszystkie potrzebne formalności. Jeżeli mieszkasz w Niemczech, możemy pomóc Ci w załatwieniu różnych innych świadczeń, między innymi zasiłku rodzinnego Kindergeld. Zapraszamy do kontaktu rzez Internet lub dostarczenie w sposób tradycyjny — pocztą, na adres: Biuro Borsuk/holandia.org Sp. z o.o., ul. Zwycięstwa 33/III, 44-100 Gliwice.