Jeśli pracowałeś w Holandii, zapewne jesteś świadomy, że masz obowiązek rozliczyć się z tamtejszym urzędem skarbowym. Belastigndienst wymaga złożenia zeznania podatkowego od każdej osoby, która legalnie pobierała wynagrodzenie, a co za tym idzie, odprowadzała składki na podatek. W wielu przypadkach zwłaszcza gdy kwalifikujemy się do skorzystania z licznych ulg, może to być szansa na odzyskanie pokaźnej kwoty. Wymaga to od nas przejścia przez zawiłe kwestie formalne. Da się to jednak załatwić szybko i wygodnie. Jak błyskawicznie rozliczysz zeznanie podatkowe? Korzystając z naszej aplikacji do do rozliczeń podatków w Holandii online. Przeczytaj poniżej, jak wygląda cały proces i przekonaj się jakie to proste!

Jak wyglądają rozliczenia podatku z Holandii za pomocą aplikacji?

Na początek wprowadzasz swoje dane do kalkulatora zwrotu podatku z Holandii. To innowacyjne narzędzie zaproponuje najkorzystniejszy dla Ciebie model rozliczenia. Nie będziesz musiał na przykład  zastanawiać się, czy opłacalne będzie staranie się o zwrot z partnerem fiskalnym. Zaoszczędzisz czas na sprawdzaniu i przeliczaniu potencjalnych wariantów. Aplikacja Aanfifte24 zrobi to za Ciebie. Otrzymasz precyzyjnie oszacowaną kwotę zwrotu lub ewentualnej dopłaty. Nasza aplikacja jest na bieżąco aktualizowana, dlatego masz pewność, że bierze pod uwagę wszystkie najnowsze przepisy podatkowe z Holandii.

Kontakt ze specjalistami od podatków za pomocą aplikacji Aangifte24

Jeśli zdecydujesz się na naszą pomoc i odpowiadają Ci warunki przez nas zaproponowane, wystarczy szybki przelew internetowy lub płatność kartą za usługę, a natychmiastowo otrzymasz możliwość weryfikacji oraz przesłania formularza rozliczeniowego. Niezależnie jakie zeznanie musisz złożyć, jesteśmy na to przygotowani. W naszej aplikacji znajdziesz:

  • M-biljet dla osób częściowo zameldowanych
  • C-biljet dla osób bez meldunku
  • P-Biljet dla osób z meldunkiem w Holandii cały rok 

Przed samym wysłaniem zeznania skontaktuje się z Tobą telefonicznie doradca podatkowy, który dodatkowo samodzielnie zweryfikuje dokumenty, wprowadzi niezbędne poprawki oraz zaproponuje korzystne ulgi jeśli takowe nam przysługują. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały czas. Wszystko odbywa się bardzo bezpiecznie, Twoje dane osobowe są w pełni chronione. Rozliczenie podatku z Holandii Aangifte24 – zaufaj specjalistom.

Ile się czeka na zwrot podatku z Holandii?

Po prawidłowym rozliczeniu i wysłaniu zeznania pozostaje czekać na zwrot podatku. Niestety Belastingdienst nie spieszy się z wydawaniem decyzji i nie mamy bezpośredniego wpływu na to kiedy odzyskamy pieniądze. W takim razie im szybciej się rozliczymy, tym szybciej możemy spodziewać się decyzji. Przyjmuje się jednak, że czas oczekiwania na zwrot podatku z Holandii to najczęściej 3-4 miesiące zeznania online rozpatrywane są nieco szybciej. Najważniejszym czynnikiem jest jednak poprawne wypełnienie formularza i niepopełnienie błędów, których poprawa zdecydowanie wydłuży cały proces. 

Więcej o terminach zwrotu podatku dowiesz się na stronie https://aangifte24.com/ile-sie-czeka-na-zwrot-podatku-z-holandii/. Nie warto więc zwlekać – już dziś pobierz aplikację do rozliczenia podatku z Holandii Aangifte24 i oddaj swoje zeznanie w ręce fachowców w dziedzinie finansów.