Kantor, kantory wymiany walut Brzesko

Podróżując przez województwo małopolskie natrafimy na miejscowość Brzesko. Ta niewielka miejscowość jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Brzesko, przez którą przepływa rzeka Uszwica. Miłośnicy piwa z pewnością kojarzą tę miejscowość z Browarem Okocim założonym w 1845 roku. Będąc w mieście warto zobaczyć ceglany Ratusz z 1909 roku. Ta neogotycka budowla jest jednym z najstarszych zabytków Brzeska. Kolejnym zabytkiem jest pałac Goetza. Właścicielami obiektu byli założyciele browaru, po czym pałac przekształcono w liceum ogólnokształcące, co miało miejsce po wojnie. Na środku starego miasta stoi pomnik św. Floriana z 1731 roku. Został on wzniesiony na cześć tutejszej straży pożarnej. Na miłośników kultury czeka Miejski Ośrodek Kultury, w którym organizowane są różne imprezy. W mieście istnieje transport publiczny. Do dyspozycji mieszkańców są autobusy miejskie, dworzec PKP i PKS, a około 25 km od miasta znajduje się samolotowe lądowisko Strzelce Małe-Szczurowa.

W Brzesku znajdziemy także kilka kantorów Brzesko. W każdym wymienimy główne waluty europejskie, a niektóre z nich oferując wymianę nawet dla krajów spoza naszego kontynentu. Poszukującym namiarów do poszczególnych kantorów w Brzesku polecamy naszą bazę.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Chełmecka Anetta. Kantor wymiany walut Głowackiego 45 Brzesko
Kamińska Katarzyna. Kantor wymiany walut Mickiewicza 29 Brzesko
Kantor Hermes Bartosz Kryniewski Mościckiego 1 Brzesko
Łukasz Drwal Kantor ” HERMES” Głowackiego 45 Brzesko

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa małopolskiego: Kantory Kraków, Kantory Tarnów, Kantory Nowy Sącz, Kantory Oświęcim, Kantory Chrzanów, Kantory Olkusz, Kantory Nowy Targ

 

Polecamy