Kantor, kantory wymiany walut Brzesko

Podróżując przez województwo małopolskie natrafimy na miejscowość Brzesko. Ta niewielka miejscowość jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Brzesko, przez którą przepływa rzeka Uszwica. Miłośnicy piwa z pewnością kojarzą tę miejscowość z Browarem Okocim założonym w 1845 roku. Będąc w mieście warto zobaczyć ceglany Ratusz z 1909 roku. Ta neogotycka budowla jest jednym z najstarszych zabytków Brzeska. Kolejnym zabytkiem jest pałac Goetza. Właścicielami obiektu byli założyciele browaru, po czym pałac przekształcono w liceum ogólnokształcące, co miało miejsce po wojnie. Na środku starego miasta stoi pomnik św. Floriana z 1731 roku. Został on wzniesiony na cześć tutejszej straży pożarnej. Na miłośników kultury czeka Miejski Ośrodek Kultury, w którym organizowane są różne imprezy. W mieście istnieje transport publiczny. Do dyspozycji mieszkańców są autobusy miejskie, dworzec PKP i PKS, a około 25 km od miasta znajduje się samolotowe lądowisko Strzelce Małe-Szczurowa.

W Brzesku znajdziemy także kilka kantorów Brzesko. W każdym wymienimy główne waluty europejskie, a niektóre z nich oferując wymianę nawet dla krajów spoza naszego kontynentu. Poszukującym namiarów do poszczególnych kantorów w Brzesku polecamy naszą bazę.

Kantor, ulica, miasto
Chełmecka Anetta. Kantor wymiany walut, Głowackiego 45, Brzesko
Kamińska Katarzyna. Kantor wymiany walut, Mickiewicza 29, Brzesko
Kantor Hermes Bartosz Kryniewski, Mościckiego 1, Brzesko
Łukasz Drwal Kantor ” HERMES”, Głowackiego 45, Brzesko

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa małopolskiego: Kantory Kraków, Kantory Tarnów, Kantory Nowy Sącz, Kantory Oświęcim, Kantory Chrzanów, Kantory Olkusz, Kantory Nowy Targ

 

Polecamy