Kantor, kantory wymiany walut Chrzanów

Nad lewym dopływem Wisły, rzeką Chechło a jednocześnie na małym grzbiecie jurajskim u wylotu Rowu Krzeszowickiego znajduje się miasto Chrzanów. Jego położenie geograficzne na pograniczu Wyżyny Śląskiej i Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej oraz zróżnicowany krajobraz sprawiają, że jest to jedno z najpiękniejszych miast i gmin w tej części województwa małopolskiego.

Na malowniczość tej miejscowości mają wpływ lasy, które zajmują jedną trzecią terenu. Na uwagę zasługują Pogorzyce i Płaza oraz wzgórza z lessowymi wąwozami. Piechurzy mogą podziwiać panoramy Tatr i Beskidów Zachodnich. Wybierając się na pieszą wycieczkę warto rozpocząć swoją wędrówkę spod Muzeum w Chrzanowie skąd swój początek biorą dwie ścieżki przyrodnicze, co prawda przeznaczone dla uczniów i nauczycieli, ale nie sposób z nich nie skorzystać. Dla maniaków rowerowych zostało przygotowanych pięć tras rowerowych, które tworzą pętlę ze wspólnym węzłem na Placu Tysiąclecia. Trasy zostały zróżnicowane pod względem trudności, długości oraz różnorodności krajobrazu.

W związku z prowadzoną współpracą z zagranicznymi miastami Węgier, Francji i Ukrainy, Chorzów nie może narzekać na brak zainteresowania zagranicznymi turystami, którzy chętnie spędzają tutaj wolny czas. Mając to na uwadze, w mieście nie zabrakło kantorów Chrzanów, które ułatwiają dokonywanie wszelkich transakcji. Ułatwieniem staje się nasza baza, w której oprócz dokładnego adresu znajduje się również precyzyjne oznaczenie na mapie poszczególnych kantorów w Chrzanowie.

Kantor, ulica, miasto
Euro Marek Kowal, Szpitalna 15, Chrzanów
Kantor wymiany walut, Rynek 7, Chrzanów
Yuppies. Kantor wymiany walut, Rynek 17, Chrzanów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa małopolskiego: Kantory Kraków, Kantory Tarnów, Kantory Nowy Sącz, Kantory Oświęcim, Kantory Chrzanów, Kantory Olkusz, Kantory Nowy Targ

 

Polecamy