Kantor, kantory wymiany walut Nowy Targ

Będący stolicą Podhala Nowy Targ jest liczącym sobie nieco ponad 30 tysięcy mieszkańców miastem województwa małopolskiego. Wspaniała lokalizacja każdego roku przyciąga tutaj jak magnes turystów z całej Polski, jak również spoza jej granic. Nowy Targ położony jest na wprost Zakopanego i Tatr. Góry przy dobrej widoczności widać stąd doskonale.

Nowy Targ od dłuższego czasu słynie z handlu i wysokiej jakości rzemiosła. To tutaj produkuje się pożądane przez górali kożuchy i buty. Miasto rozsławiło się dzięki urządzanym w nim jarmarkom, które najpierw odbywały się w czwartki, a wraz ze wzrostem popularności zaczęto urządzać je także w soboty i niedziele.

Turystów do Nowego Targu przyciągają także piękne zabytki, takie jak kościół św. Katarzyny z otaczającymi go pięknym ogrodem, położony nad Czarnym Dunajcem. Jako, że miasto jest nieustannie odwiedzane przez zagranicznych podróżników, powstało tutaj wiele kantorów. W Nowym Targu można miło spędzić czas u boku bliskich nam osób.

Zastanawiasz się, gdzie na Podhalu wymienisz walutę? Dzięki przygotowanej przez nas bazie kantorów poznasz dokładne adresy wszystkich kantorów z Nowego Targu, wraz z  telefonami i godzinami otwarcia. W kilka chwil zlokalizujesz najbliższy kantor i dowiesz się do której jest on czynny. Wszystkie informacje są na bieżąco aktualizowane. Zachęcamy do korzystania i dzielenia się z innymi!

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Bobek. Kantor wymiany walut Jana III Sobieskiego 5 Nowy Targ
Fryc Bogusław. Biuro wymiany walut Jana III Sobieskiego 4a Nowy Targ
Kantor wymiany walut Rynek 5 Nowy Targ
Kantor wymiany walut Kilińskiego 15 Nowy Targ
Kantor Wymiany Walut Agnieszka Ligęza Waksmundzka 1 Nowy Targ
Kantor Wymiany Walut. Hełdak Maria Rynek 39 Nowy Targ
Kubuś. Kantor wymiany walut. Pasternak K. Ludźmierska 25a Nowy Targ
Topór-Mądry Józef. Kantor wymiany walut Krzywa 19 Nowy Targ
Zgierska Barbara. Kantor wymiany walut Szaflarska 97 Nowy Targ

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa małopolskiego: Kantory Kraków, Kantory Tarnów, Kantory Nowy Sącz, Kantory Oświęcim, Kantory Chrzanów, Kantory Olkusz, Kantory Nowy Targ

 

Polecamy