Kantor, kantory wymiany walut Nowy Targ

Będący stolicą Podhala Nowy Targ jest liczącym sobie nieco ponad 30 tysięcy mieszkańców miastem województwa małopolskiego. Wspaniała lokalizacja każdego roku przyciąga tutaj jak magnes turystów z całej Polski, jak również spoza jej granic. Nowy Targ położony jest na wprost Zakopanego i Tatr. Góry przy dobrej widoczności widać stąd doskonale.

Nowy Targ od dłuższego czasu słynie z handlu i wysokiej jakości rzemiosła. To tutaj produkuje się pożądane przez górali kożuchy i buty. Miasto rozsławiło się dzięki urządzanym w nim jarmarkom, które najpierw odbywały się w czwartki, a wraz ze wzrostem popularności zaczęto urządzać je także w soboty i niedziele.

Turystów do Nowego Targu przyciągają także piękne zabytki, takie jak kościół św. Katarzyny z otaczającymi go pięknym ogrodem, położony nad Czarnym Dunajcem. Jako, że miasto jest nieustannie odwiedzane przez zagranicznych podróżników, powstało tutaj wiele kantorów. W Nowym Targu można miło spędzić czas u boku bliskich nam osób.

Zastanawiasz się, gdzie na Podhalu wymienisz walutę? Dzięki przygotowanej przez nas bazie kantorów poznasz dokładne adresy wszystkich kantorów z Nowego Targu, wraz z  telefonami i godzinami otwarcia. W kilka chwil zlokalizujesz najbliższy kantor i dowiesz się do której jest on czynny. Wszystkie informacje są na bieżąco aktualizowane. Zachęcamy do korzystania i dzielenia się z innymi!

Kantor, ulica, miasto
Bobek. Kantor wymiany walut, Jana III Sobieskiego 5, Nowy Targ
Fryc Bogusław. Biuro wymiany walut, Jana III Sobieskiego 4a, Nowy Targ
Kantor wymiany walut, Rynek 5, Nowy Targ
Kantor wymiany walut, Kilińskiego 15, Nowy Targ
Kantor Wymiany Walut Agnieszka Ligęza, Waksmundzka 1, Nowy Targ
Kantor Wymiany Walut. Hełdak Maria, Rynek 39, Nowy Targ
Kubuś. Kantor wymiany walut. Pasternak K., Ludźmierska 25a, Nowy Targ
Topór-Mądry Józef. Kantor wymiany walut, Krzywa 19, Nowy Targ
Zgierska Barbara. Kantor wymiany walut, Szaflarska 97, Nowy Targ

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa małopolskiego: Kantory Kraków, Kantory Tarnów, Kantory Nowy Sącz, Kantory Oświęcim, Kantory Chrzanów, Kantory Olkusz, Kantory Nowy Targ

 

Polecamy