Kantor, kantory wymiany walut Nowy Sącz

U podnóża dwóch masywów górskich Beskidu Sądeckiego, Beskidu Wyspowego oraz Beskidu Niskiego leży miasto Nowy Sącz. Liczebność mieszkańców stawia go na trzecim miejscu w stosunku do pozostałych miast województwa małopolskiego. Nowy Sącz jest głównym ośrodkiem turystycznym Sądecczyzny, bogatym w zabytki jest miejscem wartym zobaczenia.

Miłośnicy turystyki znajdą tutaj stary Ratusz, Bazylikę Kolegiacką św. Małgorzaty a także liczne kościoły. Na uwagę zasługują również ruiny Zamku Królewskiego z zachowanymi fragmentami fortyfikacji. W Nowym Sączu znajduje się Sądecki Park Etnograficzny, który jest miejscem prezentującym kulturę ludową Sądecczyzny.

Miasto to nie tylko turystyka, ale i gospodarka. Znajdziemy tu wiele dużych firm z różnych branż, m.in.: Fakro, Newag czy Wiśniowski. Nowy Sącz jest także gospodarzem Targów Budownictwa oraz Targów Stolarki Budowlanej. Kończąc zwiedzanie muzeów i pomników warto powrócić na Stary Rynek i usiąść w jednej z pobliskich restauracji. Zagraniczni turyści nie będą mieli problemów z płatnościami, gdyż w Nowym Sączu znajduje się mnóstwo kantorów zlokalizowanych wokół rynku, a także przy galeriach handlowych. Jeżeli jednak potrzebujemy konkretnych informacji dotyczących kantorów Nowy Sącz, to pomocne będzie zestawienie wszystkich punktów wymiany walut znajdujące się w naszej bazie. Dokładny adres, numer telefonu kontaktowego, godziny otwarcia – to wszystko znajdziecie na naszej stronie.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Borys Wałowa 6 Nowy Sącz
Borys. Kantor Gorzkowska 32 Nowy Sącz
Borys. Kantory wymiany walut Nawojowska 1 Nowy Sącz
Borys. Kantory wymiany walut Nowowiejskiego 1 Nowy Sącz
Borys. Kantory wymiany walut Węgierska 170 Nowy Sącz
Halina Bereś Dunajewskiego 3 Nowy Sącz
Kantor Centuś. Grzegorz Mróz Dunajewskiego 1 Nowy Sącz
Kantor Polski S.A. Węgierska 170 Nowy Sącz
Max. Kantor płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego 11 Nowy Sącz
Max. Kantor wymiany walut. Kościółek J. Jagiellońska 7 Nowy Sącz
Szach sp.j. Kantor wymiany walut Dunajewskiego 10 Nowy Sącz
Viking. Kantor wymiany walut pl. gen. Dąbrowskiego 1 Nowy Sącz
Viking. Kantor wymiany walut Kolejowa 15 Nowy Sącz

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa małopolskiego: Kantory Kraków, Kantory Tarnów, Kantory Nowy Sącz, Kantory Oświęcim, Kantory Chrzanów, Kantory Olkusz, Kantory Nowy Targ

 

Polecamy