Kantor, kantory wymiany walut Nowy Sącz

U podnóża dwóch masywów górskich Beskidu Sądeckiego, Beskidu Wyspowego oraz Beskidu Niskiego leży miasto Nowy Sącz. Liczebność mieszkańców stawia go na trzecim miejscu w stosunku do pozostałych miast województwa małopolskiego. Nowy Sącz jest głównym ośrodkiem turystycznym Sądecczyzny, bogatym w zabytki jest miejscem wartym zobaczenia.

Miłośnicy turystyki znajdą tutaj stary Ratusz, Bazylikę Kolegiacką św. Małgorzaty a także liczne kościoły. Na uwagę zasługują również ruiny Zamku Królewskiego z zachowanymi fragmentami fortyfikacji. W Nowym Sączu znajduje się Sądecki Park Etnograficzny, który jest miejscem prezentującym kulturę ludową Sądecczyzny.

Miasto to nie tylko turystyka, ale i gospodarka. Znajdziemy tu wiele dużych firm z różnych branż, m.in.: Fakro, Newag czy Wiśniowski. Nowy Sącz jest także gospodarzem Targów Budownictwa oraz Targów Stolarki Budowlanej. Kończąc zwiedzanie muzeów i pomników warto powrócić na Stary Rynek i usiąść w jednej z pobliskich restauracji. Zagraniczni turyści nie będą mieli problemów z płatnościami, gdyż w Nowym Sączu znajduje się mnóstwo kantorów zlokalizowanych wokół rynku, a także przy galeriach handlowych. Jeżeli jednak potrzebujemy konkretnych informacji dotyczących kantorów Nowy Sącz, to pomocne będzie zestawienie wszystkich punktów wymiany walut znajdujące się w naszej bazie. Dokładny adres, numer telefonu kontaktowego, godziny otwarcia – to wszystko znajdziecie na naszej stronie.

Kantor, ulica, miasto
Borys, Wałowa 6, Nowy Sącz
Borys. Kantor, Gorzkowska 32, Nowy Sącz
Borys. Kantory wymiany walut, Nawojowska 1, Nowy Sącz
Borys. Kantory wymiany walut, Nowowiejskiego 1, Nowy Sącz
Borys. Kantory wymiany walut, Węgierska 170, Nowy Sącz
Halina Bereś, Dunajewskiego 3, Nowy Sącz
Kantor Centuś. Grzegorz Mróz, Dunajewskiego 1, Nowy Sącz
Kantor Polski S.A., Węgierska 170, Nowy Sącz
Max. Kantor, płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego 11, Nowy Sącz
Max. Kantor wymiany walut. Kościółek J., Jagiellońska 7, Nowy Sącz
Szach sp.j. Kantor wymiany walut, Dunajewskiego 10, Nowy Sącz
Viking. Kantor wymiany walut, pl. gen. Dąbrowskiego 1, Nowy Sącz
Viking. Kantor wymiany walut, Kolejowa 15, Nowy Sącz

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa małopolskiego: Kantory Kraków, Kantory Tarnów, Kantory Nowy Sącz, Kantory Oświęcim, Kantory Chrzanów, Kantory Olkusz, Kantory Nowy Targ

 

Polecamy