Kantor, kantory wymiany walut Oświęcim

Położony w południowej Polsce Oświęcim zajmuje czwarte miejsce pod względem liczby mieszkańców (40 324) wśród miast województwa małopolskiego. Do Oświęcimia każdego roku przybywają setki tysięcy turystów z kraju i całego świata, aby móc na własne oczy zobaczyć świadectwo przeszłości.

Wśród najchętniej odwiedzanych miejsce znajduje się Zamek wraz z wieżą oraz Tunele. Funkcjonujące tu liczne placówki kulturalne i oświatowe cieszą się równie dużą popularnością co i dobrze prosperujące kantory. Oświęcim to miasto, które każdy z nas choć raz w życiu powinien odwiedzić, właśnie ze względu na wizytę w Muzeum. Znajomość historii jest ważna, a nigdzie indziej nie poznamy jej tak dobrze, jak w miejscu, w którym miała miejsce.

Szukasz kantoru w Oświęcimiu, w którym mógłbyś dokonać wymiany walut? Sprawdź przygotowaną przez nas bazę. Znajdziesz w niej dokładne adresy wszystkich placówek, godziny otwarcia, a także numery telefonów. Dzięki naszemu zestawieniu bez większych trudności znajdziesz kantor, do którego jest Ci najbliżej oraz szybko i sprawnie wymienisz pieniądze. Zachęcamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Euro Kantor Sylwia Szczurek, Zaborska 24, Oświęcim
Iwona Szkuta Kantor Wymiany Walut, Leszczyńskiej 12, Oświęcim
Myśliwiecka M. Kantor wymiany walut, Matejki 1, Oświęcim
Płonka M. Kantor wymiany walut, Leszczyńskiej 11, Oświęcim
Stanpol Sp. z o.o., Królowej Jadwigi 11, Oświęcim
Zal sp.j. Kantor wymiany walut, Rynek Główny 3, Oświęcim

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa małopolskiego: Kantory Kraków, Kantory Tarnów, Kantory Nowy Sącz, Kantory Oświęcim, Kantory Chrzanów, Kantory Olkusz, Kantory Nowy Targ

 

Polecamy