Kantor, kantory wymiany walut Gorlice

Gorlice są uznawane za stolice Beskidu Niskiego. Nie brakuje tutaj cudów architektury czy walorów przyrodniczych. Ziemia Gorlicka zatopiona jest w zieleni, która zachęca do licznych wędrówek i oglądania tutejszego krajobrazu.

Chcąc spędzić czas w Gorlicach proponujemy aktywny wypoczynek. Na turystów czekają trasy rowerowe i biegowe, a także wyciągi narciarskie. Fanów sportów wodnych zapraszamy do pobliskiej Klimkówki, gdzie znajduje się sztuczny zalew, a żądnych wiedzy do skansenu naftowego oraz do zobaczenia zespołu pałacowego Siary i dworu Karwacjanów.

Okresowo w mieście odbywają się liczne imprezy m.in. Weekend Naftowy, Bieg Sylwestrowy, a także Wyścig Górski Magura Małastowska. Festiwal „AMBIENT” natomiast zaprasza na coroczny festiwal muzyki elektronicznej.

Bliskość Słowacji sprawia, że pojawia się tutaj sporo przyjezdnych z tego kraju. W związku z tym na terenie miasta nie może zabraknąć kantorów Gorlice, w których bez większego pośpiechu Słowacy będą mogli wymienić swoją walutę i rozkoszować się urokami miasta. Kantory w Gorlicach są również istotne dla tutejszych mieszkańców, którzy podobnie jak Słowacy, często przekraczają polsko-słowacką granicę. Jeżeli szukacie informacji o kantorach w Gorlicach zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą.

Kantor, ulica, miasto
Basista J. Kantor wymiany walut, Rynek 8, Gorlice
Chrostowski Krzysztof. Kantor wymiany walut, 3 Maja 29, Gorlice
Gąsior Tomasz. Kantor wymiany walut, 3 Maja 3, Gorlice
Świerczek Henryk. Kantor wymiany walut, Legionów 12, Gorlice

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa małopolskiego: Kantory Kraków, Kantory Tarnów, Kantory Nowy Sącz, Kantory Oświęcim, Kantory Chrzanów, Kantory Olkusz, Kantory Nowy Targ

 

Polecamy