Kantor, kantory wymiany walut Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój to miasto położone w województwie małopolskim. Znajduje się w Beskidzie Sądeckim w dolinie potoku Kryniczanka. Jak sama nazwa wskazuje, miasto pełni funkcję uzdrowiska. Znajdują się tutaj bowiem wody lecznicze, które nadają się zarówno do kąpieli oraz picia. Obecnie Krynica-Zdrój to miejsce chętnie odwiedzane przez kuracjuszy. W mieście znajduje się wiele szpitali uzdrowiskowych, sanatoriów, a także pijalnie i rozlewnie wód.

Krynica-Zdrój to nie tylko uzdrowisko. W mieście znajduje się wiele cennych zabytków, które aż proszą się o odwiedzenie. Najstarszym budynkiem w mieście jest „Słotwinka”, pijalnia wód. Mieszą się tutaj również Łazienki Borowinowe, Stary Dom Zdrojowy, cerkiew grekokatolicka św. Apostołów Piotra i Pawła, a także Willa „Romanówka”, która obecnie służy za Muzeum Nikifora. Ciekawą atrakcją turystyczną jest kolejka na Górę Parkową.

Przez Krynicę-Zdrój przebiega pięć szlaków turystycznych zróżnicowanych pod względem trudności, jednakże bardzo chętnie uczęszczanych przez turystów. W mieście pojawiają się przyjezdni nie tylko z Polski, ale i z okolicznych państw, a także z zagranicznych miast, z którymi Krynica Zdrój współpracuje. Z tego powodu na terenie miasta nie mogło zabraknąć kantorów, które umożliwiają płynną wymianę walut.

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, marsz. Piłsudskiego 9, Krynica-Zdrój
Milan. Kantor wymiany walut, Czarny Potok 1a, Krynica-Zdrój
Szach sp.j. Kantor wymiany walut. Szarek-Chronowski, Zdrojowa 28, Krynica-Zdrój

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa małopolskiego: Kantory Kraków, Kantory Tarnów, Kantory Nowy Sącz, Kantory Oświęcim, Kantory Chrzanów, Kantory Olkusz, Kantory Nowy Targ

 

Polecamy