Kantor, kantory wymiany walut Libiąż

Libiąż to miasto atrakcyjne turystycznie ze względu na swoje położenie geograficzne. Znajduje się bowiem na obszarze Wyżyny Śląsko-Krakowskiej, co sprawia, że tutejsze tereny są urozmaicone pod względem krajobrazu. To tutaj zachwycają przepiękne panoramy i krajobrazy. Przyciągają one nie tylko żądnych wspaniałych widoków turystów, ale również wędkarzy oraz myśliwych. Znajduje się tutaj kapliczka św. Huberta będącego patronem myśliwych.

W ewidencji zabytków Libiąża znajduje się kilka interesujących obiektów. Wśród nich m.in. kościół pw. Przemienienia Pańskiego, młyn wodny z 1834 r, a także sztolnie w kopalni „Janina”. Osoby, które nie lubią łowić ryb, ani polować, z pewnością zainteresuje inna forma obcowania z naturą, jaką jest rekreacja w postaci jazdy konnej lub rowerowej po tutejszych szlakach.

Zgłodniałych i zmęczonych turystów chętnie ugoszczą tutejsze restauracje i gospody. Pamiętajmy jednak, że w przypadku turystów zagranicznych konieczne będzie zakupienie polskiej waluty w pobliskich kantorach Libiąż. Ich konkretne adresy znajdziecie w naszej bazie kantorów Libiąż, do której korzystania serdecznie zapraszamy.

Kantor, ulica, miasto
Yuppies sp.j. Kantor, 1 Maja 5, Libiąż

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa małopolskiego: Kantory Kraków, Kantory Tarnów, Kantory Nowy Sącz, Kantory Oświęcim, Kantory Chrzanów, Kantory Olkusz, Kantory Nowy Targ

 

Polecamy