Kantor, kantory wymiany walut Miechów

Herb Miechowa wygląda imponująco. Znajduje się na nim biały gryf o złotym dziobie, języku i szponach, który wspina się do tarczy herbowej, na której widnieje znak krzyża lotaryńskiego. Samo miasto znajduje się na Wyżynie Miechowskiej w województwie małopolskim.

Charakterystycznym punktem miasta jest bazylika kolegiacka Grobu Bożego, która zakończona jest wieżą z dachem w kształcie kuli. Poza imponującym zespołem klasztornym bożogrobców na terenie miasta Miechowa znajduje się Dworek „Zacisze”.

Mieszkańcy dbają o swoje miasto i tutejsze tereny, dlatego w Miechowie powstała Fundacja Ziemi Miechowskiej, a także Miechowskie Towarzystwo 1163 Roku. Ich zadaniem jest przede wszystkim dbanie o rozwój miasta, a także jego promocję.

Jeżeli zawitacie do Miechowa i będziecie poszukiwać kantorów Michów, warto zajrzeć na naszą stronę internetową, na której podajemy aktualny spis punktów wymiany walut znajdujących się w mieście. Poza tym zapoznajcie się z godzinami otwarcia, aby nie przemierzać miasta na darmo.

Kantor, ulica, miasto
Iwona Wdowiarska FHU „JW”, Rynek 7, Miechów
Szczepka W. Kantor wymiany walut, Rynek 4, Miechów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa małopolskiego: Kantory Kraków, Kantory Tarnów, Kantory Nowy Sącz, Kantory Oświęcim, Kantory Chrzanów, Kantory Olkusz, Kantory Nowy Targ

 

Polecamy