Kantor, kantory wymiany walut Rabka-Zdrój

Rabka Zdrój to malownicza miejscowość znajdująca się w województwie małopolskim. Nie bez kozery nazywana jest „Miastem Dzieci Świata”. Otrzymało ten tytuł na wniosek Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu. Tym samym w mieście powstało Muzeum Orderu Uśmiechu, które obecnie znajduje się w parku rozrywki „Rabkoland”. W Rabce Zdrój znajduje się Teatr Lalek „Rabcio” oraz pomnik Świętego Mikołaja. Z imprez typowo dziecięcych, w Rabce Zdroju odbywa się Międzynarodowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Dorośli turyści również znajdą tutaj coś dla siebie. W Parku Zdrojowym znajdują się tężnie solankowe, a także Fontanna Siedmiu Słoni przed kawiarnią Zdrojową. Występują tutaj również wody lecznicze, które wykorzystywane są w leczeniu schorzeń dotykających układ oddechowy, układ krążenia. Tutejsze wody lecznicze to głównie solanki z grupy jodkowo-chlorkowo-sodowo-bromkowych. W związku z tym na terenie miasta nie zabrakło uzdrowisk i sanatoriów.

Ponadto w mieście nie brakuje punktów usługowych takich jak placówki bankowe czy kantory Rabka Zdrój. Oferują one dogodne oferty finansowe dla swoich klientów, które podlegają negocjacjom. Szczególnie w przypadku kantorów w Rabce Zdroju przydatne może być nasze zestawienie punktów walutowych, wraz z danymi adresowymi.

Kantor, ulica, miasto
Biedroń Adam. Kantor wymiany walut, Chopina 16, Rabka-Zdrój
Domagała Tomasz. Kantor wymiany walut, Zakopiańska 6a, Rabka-Zdrój
Domagała Tomasz. Kantor wymiany walut, Zakopiańska 6a, Rabka-Zdrój
Kantor wymiany walut, Rynek 12, Rabka-Zdrój
Kantor wymiany walut, marsz. Piłsudskiego , Rabka-Zdrój
Kantor wymiany walut, Podhalańska 4, Rabka-Zdrój

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa małopolskiego: Kantory Kraków, Kantory Tarnów, Kantory Nowy Sącz, Kantory Oświęcim, Kantory Chrzanów, Kantory Olkusz, Kantory Nowy Targ

 

Polecamy