Kantor, kantory wymiany walut Chorzów

Chorzów to miasto położone w południowej Polsce, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Ta leżąca w województwie śląskim, pomiędzy Katowicami a Bytomiem miejscowość słynie z działających w niej licznych zakładów przemysłowych. Przed laty tereny Chorzowa były mocno zaniedbane, jednak taki stan rzeczy już dawno uległ polepszeniu. Samo miasto jest ładne i zadbane. Teraz można z przyjemnością pospacerować po tamtejszym deptaku i posiedzieć w ociekających zielenią parkach.

Mieszkańcy Chorzowa i okolic są szczególnie dumni ze wspaniałego Parku Śląskiego, który skrywa w sobie wiele ciekawych i wciągających atrakcji dla osób w każdym wieku. Prócz wielu interesujących miejsc spotkań w mieście bez problemu można znaleźć bank, pocztę czy kantor. Chorzów – pochodzenie nazwy (od 1934 r. miasta, zaś wcześniej wsi – obecnego Chorzowa Starego) do dzisiaj nie zostało ostatecznie ustalone.

Zastanawiasz się, który kantor w Chorzowie jest najbliżej Twojego miejsca zmieszkania? Tego typu informacje uzyskasz w poniższej bazie punktów wymiany walut. Wśród zebranych przez nas danych znajdują się dokładne adresy wszystkich kantorów, godziny otwarcia, a także telefony. To wszystko ma na celu ułatwienie przeprowadzenia operacji wymiany walut. Skorzystaj już dziś!

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Astel 2. Kantor i lombard Wolności 48 Chorzów
Funt. Kantor wymiany walut Jagiellońska 7 Chorzów
K & M Exchange. Kantor wymiany walut Wolności 42 Chorzów
Kantor wymiany walut Wolności 12 Chorzów
Piotr Bieg Sokoła 7 lok. 3 Chorzów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy