Kantor, kantory wymiany walut Czeladź

Czeladź to historyczne miasto leżące w południowej Polsce, w województwie śląskim. Miejscowość została uznana za najstarszą w obrębie całego Zagłębia Dąbrowskiego. Leży ona nad Brynicą, niedaleko na zachód od Będzina. Obecnie Czeladź liczy sobie nieco ponad 30 tysięcy mieszkańców.

Do najatrakcyjniejszych zabytków Czeladzi zaliczyć można Kościół Św. Stanisława Biskupa i Męczennika, który jest ogromną neoromańską świątynią wzniesioną z czerwonej cegły klinkierowej w XX wieku. Powstał on dokładnie w tym samym miejscu, w którym w XIII wieku stały poprzednie obiekty sakralne. Prócz tego przybywający do miasta goście mogą być zainteresowani obejrzeniem Pałacu Saturna, czyli kompleksu kryjącego termy rzymskie i apartamenty.

Miejscowość jest doskonale przystosowana do zapewnienia wygody mieszkańcom, a także odwiedzającym ją turystom. Bez większych trudności można znaleźć w niej urzędy, banki, sklepy i kantory. Czeladź graniczy z miastami: Będzin, Sosnowiec, Katowice oraz Siemianowice Śląskie.

Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz najdłużej otwarty kantor? Odpowiedź na to pytanie poznasz po zapoznaniu się ze stworzoną przez nas bazą kantorów z Czeladzi. Na poniższej liście umieszczone zostały dokładne adresy wszystkich punktów wymiany walut, wraz z godzinami otwarcia i telefonami. Wszystkie zgromadzone przez nas dane są na bieżąco aktualizowane. Serdecznie zachęcamy do korzystania.

Kantor, ulica, miasto
Exchange. Kantor wymiany walut. Socha-Jakubowski M., Będzińska 80, Czeladź
Korona. Kantor wymiany walut, Szpitalna 8, Czeladź

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy