Kantor, kantory wymiany walut Lędziny

W obrębie Wyżyny Śląskiej położona jest miejscowość Lędziny. Historia miasta sięga epoki brązu. W miejscu, gdzie obecnie znajduje się miasto, na wzgórzu Klimont, miało miejsce kultu słowiańskiego. Obecnie w tym miejscu, zwanym niegdyś „Piorunową Górą”, znajduje się kościół św. Klemensa.

Jak w większości miast w województwie śląskim, również w Lędzinach rozwijał się przemysł związany z wydobyciem węgla kamiennego. Najważniejszą kopalnią wydobycia węgla w Lędzinach jest KWK Ziemowit. W mieście rozwija się również rolnictwo i handel.

Turystyka Lędzin kładzie nacisk głównie na aspekty sportowe. Znajduje się tu wiele obiektów sportowych i zlokalizowanych przy nich klubach, natomiast fani dwóch kółek mogą wybrać się na przejażdżkę udostępnionymi trasami rowerowymi.

Wraz ze zwiększającą się liczbą turystów, powstało kilka kantorów w Lędzinach, które sprawiają, że zarówno tutejsi mieszkańcy, jak i osoby będące tu tylko przejazdem, mogą dokonać wymiany dowolnej waluty w dowolnym czasie. Adresy kantorów Lędziny zebraliśmy w naszej bazie, która została udostępniona na naszej stronie.

Kantor, ulica, miasto
Kantor, Lędzińska 1, Lędziny

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy