Kantor, kantory wymiany walut Myszków

Myszków to liczące sobie nieco ponad 30 tysięcy mieszkańców miasto położone w województwie śląskim. Miejscowość leży nad rzeką Wartą i historycznie przynależy do małopolski. Myszków powstał z połączenia wielu mniejszych miejscowości, które wraz z upływem czasu stały się nieformalnymi dzielnicami miasta.

Największą atrakcją turystyczną Myszkowa jest znajdujący się w nim Pałac Augusta Schmelzera, który jest piętrowym, pochodzącym z lat 80. XIX wieku budynkiem. Posiada on bogate detale architektoniczne, całkiem niedawno przeszedł generalny remont.

Mieszkańcy Myszkowa cenią sobie bliskie położenie wszystkich ważnych dla nich obiektów, takich jak urzędy, banki czy kantory. Myszków jest obecnie 139. miastem w Polsce pod względem liczby ludności i 50. pod względem powierzchni.

Przygotowujesz się do podróży i zastanawiasz się, gdzie najkorzystniej będzie wymienić pieniądze? Sprawdź przygotowane przez nas zestawienie kantorów z Myszkowa i wybierz spełniający Twoje wymagania. Wśród zgromadzonych przez nas informacji znalazły się dokładne adresy wszystkich punktów wymiany walut, wraz z godzinami ich otwarcia oraz numerami telefonów. Skorzystaj już dziś!

Kantor, ulica, miasto
Euro. Kantor wymiany walut, pl. Dworcowy 1, Myszków
Puh Gulden Karolina Czernecka, Kościuszki 53, Myszków

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy