Kantor, kantory wymiany walut Skoczów

W województwie śląskim w dawnym rejonie Śląska Cieszyńskiego znajduje się miasto Skoczów. Według tutejszej legendy, nazwa miasta wzięła się od miejscowej ludności, która z ówczesnego grodu przeniosła się, lub jak to mówią mieszkańcy „przeskoczyła”, do nowej osady, powodując tym samym upadek starego grodu i równoczesny rozkwit nowego. W Skoczowie nie uraczymy zbyt wielu zabytków. Znajduje się tutaj kościół parafialny Świętych Apostołów Piotra i Pawła, kościół ewangelicko-augsburski Świętej Trójcy, rynek z ratuszem miejskim, dawny zespół szpitalny oraz domy znajdujące się w rynku i pobliskich okolicach.

Znacznie więcej dzieje się tutaj w sferze kulturowej. Działają w Skoczowie zespoły – metalowy Masters of Mind oraz grający chrześcijańskiego rocka Urim. Działa również grupa wykonująca taniec nowoczesny – Eksperyment, oraz Batalion d’Amour wykonujący rock gotycki.

W centrum miasta działają liczne kawiarnie i restauracje, a także usługi dnia codziennego jak banki, kantory Skoczów, czy biura podróży. Każdy, kto ma potrzebę wymiany pieniędzy, powinien zajrzeć do naszej bazy kantorów w Skoczowie, aby szybko i bez problemu namierzyć poszczególne placówki dokonujące wymiany walutowej.

Kantor, ulica, miasto
Brachacz Anna. Kantor wymiany walut, Stary Targ 4, Skoczów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy