Ruszyła nowa promocja dla Klientów T-mobile Usługi Bankowe, którzy posiadają (lub dopiero otworzą) Konto Freemium lub Konto Premium, a jednocześnie są właścicielami telefonu na kartę w T-mobile lub Heyah. Oczywiście w promocji mogą wziąć udział tylko zarejestrowane numery telefonów. Każdy kto spełnia powyższe warunki i dodatkowo w okresie od 15.02.2017 r. do 30.04.2017 r.:

  • wskaże numer telefonu na kartę do autoryzacji zleceń w bankowości elektronicznej oraz
  • w każdym miesiącu wykona transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę 200 zł w przypadku Konta Freemium i 500 zł w przypadku Konta Premium lub otrzyma uznanie na rachunek z tytułu wynagrodzenia / stypendium / renty / emerytury oraz 
  • wyrazi zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych i zgodę na weryfikację historii zobowiązań
  • wyśle SMS o treści „TAK” na numer 80404

otrzyma premię w postaci doładowania telefonu T-mobile lub Heyah na kwotę 10 PLN, którą może wykorzystać na dowolne usługi dostępne w systemie T-Mobile na kartę. Premia będzie przyznawana przez 12 kolejnych miesięcy pod warunkiem, że co miesiąc zostaną spełnione powyżej opisane warunki. Jeżeli zdarzy się miesiąc w którym nie spełnicie warunków promocji, nie wyklucza Was to z dalszego udziału. Po prostu za ten konkretny miesiąc nie otrzymacie premii, ale jeżeli zacznie spełniać warunki ponownie w kolejnych miesiącach bonus zostanie przyznany. Premia będzie przekazywana po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki, najpóźniej do 15 dnia każdego miesiąca. Jest jeszcze jedna ważna rzecz. Przyznana nagroda w kwocie 10 PLN nie przedłuża ważności konta.

Dlaczego ta promocja się opłaca?

Osoby, które korzystają z rachunków T-mobile Usługi Bankowe wiedzą, że te konta są prowadzone są prawie bezpłatnie. Dokładniej za prowadzenie Konta Freemium nie zapłacicie nawet złotówki. Darmowe są tutaj przelewy w bankowości internetowej, mobilnej, i telefonicznej. Karta do konta również jest bezpłatna bez spełniania dodatkowych warunków. Darmowe są tutaj także pierwsze 3 wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą w danym miesiącu.

Nieco inaczej jest z Kontem Premium, ponieważ żaby nie zapłacić za jego prowadzenie musimy w danym miesiącu rozliczyć transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 500 PLN. Z kolei z Kontem Premium otrzymujemy wszystkie wypłaty z bankomatów w kraju i zagranicą za 0 PLN.

Dodatkowo ta promocja w ciągu roku pozwala nam zarobić do 120 PLN, a jest to bardzo realne jeżeli już dziś do niej przystąpicie i spełnicie jej warunki, co dla Klientów Banku nie powinno być trudne. Jeżeli nie znacie jeszcze warunków prowadzenia Kont w TMUB to warto im się bliżej przyjrzeć, szczególnie jeżeli korzystanie również z usług telefonicznych w T-mobile. Dokładną recenzję Kont Freemium oraz Premium znajdziecie na naszym blogu we wpisie pt.: Darmowe Konto Osobiste? Konto Freemium i Premium w T-mobile Usługi Bankowe.

OTWÓRZ KONTO FREEMIUM LUB PREMIUM - ZŁÓŻ WNIOSEK

Jeżeli opisana przez nas oferta rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „10 zł doładowania za korzystanie z T-Mobile Usługi Bankowe” dla Użytkowników Heyah

Regulamin promocji „10 zł doładowania za korzystanie z T-mobile usługi bankowe”

Tabela opłat i prowizji TMUB

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)