Baterie umywalkowe są jednymi z ważniejszych elementów wyposażenia każdej łazienki. Dobrze dobrane przyczyniają się do zmniejszenia zużycia wody, są bezproblemowe podczas czyszczenia, bezawaryjne, a także i ciekawe pod względem wizualnym. Według ekspertów, projektantów wnętrz, a także i klientów indywidualnych takie właśnie są baterie umywalkowe Grohe https://www.lazienkiabc.pl/Grohe-p34/Baterie-umywalkowe-c11. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nich czegoś więcej, a także poznać 2 modele, które cieszą się największą popularnością – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Topowa bateria umywalkowa M Grohe Eurosmart!

Jednymi z częściej wybieranych modeli baterii do łazienki są te nowoczesne, posiadające prostą formę. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ wiele osób chce w taki właśnie sposób aranżować swoje łazienki. W pomieszczeniach tych ważne są proste formy, ale także i wysoka jakość wykonania danych produktów. Z tych względów w nowoczesnych łazienkach idealnie sprawdzają się baterie umywalkowe Grohe Eurosmart (kliknij link).

Atutami tych modeli są jednak nie tylko walory wizualne, ale przede wszystkim parametry techniczne. Baterie umywalkowe Grohe Eurosmart wyposażone są w szereg funkcjonalności, dzięki którym są trwałe, odporne na negatywne czynniki oraz bezproblemowe podczas czyszczenia. Głowica ceramiczna Grohe SilkMove jest gwarantem długiej i bezawaryjnej pracy baterii. W głowicy – ceramiczne dyski posiadają mikropory wypełnione smarem, dzięki czemu głowicy nie trzeba konserwować.

Innowacyjna bateria M Grohe Eurosmart!

Wybierając baterię Grohe M Eurosmart masz pewność, że posiadasz model, który będzie trwały, ekologiczny, a także i estetyczny przez wiele lat. Wszystko to dzięki technologiom, w które bateria jest wyposażona. Dzięki funkcji EcoJoy można podczas normalnego, codziennego użytkowania zmniejszyć i to nawet o 40% zużycie wody. Bateria Grohe posiada także specjalną powłokę StarLight, dzięki niej powierzchnia baterii jest nieskazitelnie gładka i odporna na zmatowienia i odbarwienia.

Warto wspomnieć o tym, że dzięki technologii Grohe ZERO, bateria posiada osobne kanały wodne, przez co woda nie ma kontaktu z niklem i ołowiem. Poza tym baterie Grohe, można szybko zamontować, dzięki funkcji szybkiego montażu. Bateria umywalkowa Grohe M Eurosmart znajduje się w sklepie internetowym ŁazienkiABC.pl w konurencyjnej cenie.

Efektowna bateria umywalkowa sztorcowa Grohe Essence New w kolorze złotym!

Złote baterie cieszą się sporym zainteresowaniem od dłuższego czasu. Idealnie sprawdzają się w wielu współczesnych aranżacjach. Baterie umywalkowe Grohe Essence New (kliknij link) złote są, szczególnie chętnie wybierane przez projektantów wnętrz. Ze względu na to, że wspomniany model baterii jest wysoki, sprawdzi się podczas montażu w pobliżu umywalek nablatowych.

Złote baterie Grohe posiadają trwałą i łatwą w utrzymaniu czystości powierzchnię, co także nie jest bez znaczenia. Modele te dostępne są w ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl