Ślub i wesele to niezapomniane chwile, które na długo pozostają w naszej pamięci. Kiedy przygotowujemy się do tego wydarzenia, chcemy, aby każdy, nawet najmniejszy detal był idealny. Dlatego też coraz częściej na weselnych stołach oraz w paczkach pożegnalnych, które dajemy gościom, pojawiają się pyszne cukierki krówki. Ile zapłacimy za takie słodkości?

Dlaczego warto zamówić krówki dla gości weselnych?

Przyjęło się, że młodzi dziękują gościom weselnym za to, że przybyli na uroczystość ślubną. Oczywiście słowa podziękowania to jedno, a drobne upominki, które otrzymują nasi najbliżsi, gdy opuszczają już weselną imprezę to drugie. Przeważnie goście otrzymują pudełka z kawałkami ciast lub ciasteczkami, niejednokrotnie butelkę alkoholu, jednakże na te tradycje mają wpływ także trendy i pomysły, które w branży ślubnej wciąż ewoluują. 

Młodzi starają się, aby ich ślub był wyjątkowy i zapamiętany inaczej niż pozostałe imprezy rodzinne, dlatego też decydują się na upominki nietypowe. Takim nietypowym prezentem są na przykład krówki ślubne w pudełku. To przygotowane specjalnie na zamówienie świeże cukierki krówki, które zapakowane są w personalizowane papierki, na przykład z podziękowaniami od młodych. 

Krówki ślubne

Samo pudełko, do którego zapakowane zostaną krówki na ślub, także może mieć piękny, wybrany wcześniej przez parę młodą nadruk. Taki nadruk mogą zaprojektować nowożeńcy lub może on być przygotowany na bazie jednego z wielu wzorów dostępnych u producenta krówek jak np. Cukrówki.pl. Taki upominek zaskoczy i zachwyci gości

Krówki ślubne szybka realizacja ‒ jaka cena?

Co wpływa na cenę krówek na ślub? Jest kilka czynników. Przede wszystkim będzie to sklep, w którym zdecydujemy się cukierki zamówić. Małżeńskie cukrówki sprzedawane są na kilogramy, a ich cena zależna jest od wielkości zamówienia oraz tego, jaki rodzaj cukierków oraz opakowanie wybierzemy.

Ważne jest to, że w sklepie tym znajdziemy wiele różnych opakowań, które pozwolą nam łatwo i szybko przygotować krówki dla świadków, krówki z podziękowaniem dla gości czy też cukierki mleczne dla dzieci. Te ostatnie mogą zostać owinięte w kolorowe papierki, które sprawią, że dzieciaki na pewno będą nimi zachwycone. Szczególnie gdy wykorzystamy je jako nagrody w zabawach, w których wezmą udział. Wiadomo też, że metalowe puszki z nadrukiem będą droższe niż kartonowe pudełka lub woreczki. Na pewno każdy znajdzie tutaj opcję dla siebie.

Ile krówek zamówić na ślub i wesele?

Jeśli zastanawiamy się nad tym, ile cukierków powinniśmy zamówić na imprezę weselną, to można to łatwo obliczyć. Jeden kilogram cukierków krówek to około 68-74 sztuk. Taka Ilość wystarczy na dwa duże pudełka krówek lub cztery mniejsze ‒ możemy swobodnie tworzyć różnej wielkości paczki, zależnie od tego, ile cukierków chcemy wręczyć podczas pożegnania, a ile wykorzystać na przykład na weselnej zabawie. 

No i jeszcze jedna ważna rzecz. Musimy zdecydować, o jakim smaku mają być nasze krówki. Oczywiście na ślubach wciąż króluje klasyka, czyli mleczne kruche krówki z karmelowym nadzieniem, jednak to nie jedyna propozycja. Możemy zamówić miks składający się z wielu smaków, między innymi czekolady, cytryny, solonego karmelu i wielu innych. Warto pomyśleć o pomieszaniu różnych rodzajów cukierków. Jest tu naprawdę w czym wybierać.

Kiedy zamawiać spersonalizowane cukierki na ślub?

Profesjonalne sklepy, jak Cukrowki.pl, można poznać po tym, że realizują zamówienia bardzo szybko, jednak warto pamiętać o tym, że nie możemy zostawiać takich spraw na ostatnią chwilę, szczególnie w sezonie ślubnym. Przeważnie zamówione krówki otrzymamy w kilka dni, ale dobrze jest jeszcze zostawić sobie czas na przygotowanie paczek dla gości. Życzymy udanej zabawy weselnej.