Kantor, kantory wymiany walut Bełchatów

Miasto Bełchatów większości kojarzy się z kopalnią odkrywkową węgla brunatnego. Nic w tym dziwnego, to właśnie tutaj, niespełna 10 km od miasta, znajdują się Kopalnia Węgla Brunatnego „Bełchatów” i Elektrownia Bełchatów, czyli największe zagłębie paliwowo-energetyczne w Polsce. To też sprawia, że niewielu ludzi łączy Bełchatów z możliwością turystyki i rekreacji. Okazuje się jednak, że znajduje się tutaj ogromny zbiornik wodny, pozostałość po kopalni węgla, który w okresie letnim wiedzie prym wśród ośrodków rekreacyjno-sportowych w tej części kraju. Wśród wielu atrakcji znajdziemy w Bełchatowie rowery wodne, żaglówki, kajaki, kąpieliska, plażę, sauny, krytą pływalnię, stadninę koni, go-carty czy korty tenisowe. Amatorzy sportu nie mogą narzekać. Poza tym miasto organizuje różne koncerty, najczęściej w okresie letnim. Na uwagę zasługuje Ogólnopolski Przegląd Piosenki Żeglarskiej w Bełchatowie, którego tradycja sięga lat dziewięćdziesiątych.

Będąc w mieście, warto odwiedzić interaktywną ekspozycję PGE Giganty Mocy w Miejskim Centrum Kultury. Znajdziemy tutaj wiedzę, która przyda się nie tylko dzieciom i młodzieży szkolnej, ale zainteresuje również dorosłych.

Po udanych wojażach, gdy tylko zapragniemy kupić lub sprzedać walutę, aby kontynuować zwiedzane okolicy, pomocne będą informacje w jakich godzinach pracują kantory w Bełchatowie i gdzie się dokładnie znajdują. Te i inne informacje na temat kantorów Bełchatów znajdziecie w naszej bazie.

Kantor, ulica, miasto
Dukat. Kantor wymiany walut, 19 Stycznia 11, Bełchatów
Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa łódzkiego: Kantory Łódź, Kantory Piotrków Trybunalski, Kantory Pabianice, Kantory Tomaszów Mazowiecki, Kantory Bełchatów, Kantory Zgierz, Kantory Skierniewice

 

Polecamy