Kantor, kantory wymiany walut Brzeziny

Na herbie miasta Brzeziny znajdują się czerwone mury miejskie zwieńczone trzema wieżyczkami, w tym jedna, środkowa, z krzyżem, z otwartą bramą. Z herbem miasta wiąże się swego rodzaju symbolika. Krzyż na środkowej wieżyczce miał oznaczać chrześcijaństwo, a otwarta brama – otwartość mieszkańców na innych ludzi.

Brzeziny leżą praktycznie w centralnej Polsce. Znajdują się na wschód od Łodzi, w dolinie rzeki Mrożycy. W związku z chrześcijańskim charakterem miasta, wśród zabytków Brzezin znajdziemy wiele obiektów sakralnych. Należą do nich liczne kościoły, zespół klasztoru Reformatów, cmentarze. Poza tym w mieście znajduje się wiele zabytkowych domów, zlokalizowanych w centrum miasta.

Miasto ze względu na swoje położenie jest również dobrze skomunikowane z resztą kraju. Przebiega tutaj droga krajowa nr 72, trzy drogi wojewódzkie, kilka linii autobusowych.

W mieście znajdziemy również wiele placówek finansowych, w tym kantory Brzeziny, w których każdy, kto planuje podróż za granicę może dokonać zakupu wybranej waluty. Dokładną lokalizację kantorów w Brzezinach podajemy na naszej stronie internetowej.

Kantor, ulica, miasto
Cent. Kantor wymiany walut. Jabłoński D., Reformacka 5, Brzeziny
Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa łódzkiego: Kantory Łódź, Kantory Piotrków Trybunalski, Kantory Pabianice, Kantory Tomaszów Mazowiecki, Kantory Bełchatów, Kantory Zgierz, Kantory Skierniewice

 

Polecamy