Kantor, kantory wymiany walut Głowno

W strefie Nizin Środkowopolskich, w miejscu, gdzie zbiegają się trzy rzeki – Brzuśnia, Mrożyca i Mroga, znajduje się miasto Głowno. Tutejsza szata roślinna to głównie bory sosnowe oraz bory sosnowo-dębowe. Znajduje się tutaj rezerwat Zabrzeźnia, w którym pod ochroną rosną jodły i buki. Duże zalesienie terenu sprawia, że w obrębie Głowna panuje niepowtarzalny mikroklimat charakteryzujący się podwyższoną wilgotnością powietrza. W Głownie znajduje się także pomnik przyrody Dąb Wolności, który został posadzony w dziesiątą rocznicę odzyskania niepodległości.

W mieście nie zabrakło także takich interesujących zabytków jak miedzy innymi: Dworek Zabrzeźnia, który obecnie jest siedzibą Rady Miejskiej oraz Urzędu Stanu Cywilnego, a także Pałacyk Jabłońskich będący aktualnie Muzeum Regionalnym w Głownie.

W centrum miasta znajdziemy również placówki bankowe oraz placówki wymiany walut. Osoby poszukujące kantorów w Głownie ucieszy informacja, że wszystkie potrzebne dane dotyczące kantorów Głowno znajdą na naszej stronie internetowej wraz z dokładną lokalizacja na mapie.

Kantor, ulica, miasto
Kantor Wymiany Walut Sp. z o.o., Młynarska 5/13, Głowno
Pośrednictwo Finansowe Joanna Grabowicz-okrasa, Zakręt 26, Głowno
Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa łódzkiego: Kantory Łódź, Kantory Piotrków Trybunalski, Kantory Pabianice, Kantory Tomaszów Mazowiecki, Kantory Bełchatów, Kantory Zgierz, Kantory Skierniewice

 

Polecamy