Kantor, kantory wymiany walut Piastów

Graniczy z warszawskim Ursusem i wcale nie mamy na myśli innej dzielnicy, a miasto Piastów, które wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej. Niegdyś na dzisiejszy Piastów składały się dwie miejscowości – Utrata i Żdżary. Miasto zaczęło rozwijać się po rozbudowie Kolei Żelazno Warszawsko-Wiedeńskiej, która przyczyniła się do powstania nowych osiedli dla kolejarzy, składających się z „czerwoniaków”, budynków wzniesionych z czerwonej cegły. Do napływu ludności przyczyniły się również Zakłady Mechaniczne „Ursus”, które niewątpliwie miały wpływ na demografię tego miasta. Do rozwoju miasta przyczynił się również przemysł chemiczny, którego echo miasto odczuwa do dnia dzisiejszego.

Ze względu na bliskość stolicy, ciągły rozwój przemysłu chemicznego, miasto cały czas jest atrakcyjnym miejscem dla nowych inwestorów zagranicznych. Rozwija się tutaj również rynek wymiany walutowej w miejscowych kantorach Piastów. Spis wszystkich kantorów w Piastowie sporządziliśmy na naszej stronie. Znajdziecie tam bogatą bazę teleadresową dla punktów wymiany walut zlokalizowanych w mieście.

Kantor, ulica, miasto
Eventomat Sp. z o.o., Chopina 28, Piastów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa mazowieckiego: Kantory Warszawa, Kantory Radom, Kantory Płock, Kantory Siedlce, Kantory Pruszków, Kantory Legionowo, Kantory Ostrołęka

 

Polecamy