Kantor, kantory wymiany walut Pionki

Miasto Pionki znajduje się na Równinie Kozienickiej. Otoczone jest Puszczą Kozienicką, która stanowi największy kompleks leśny w tym regionie. Z miasta szybko dostaniemy się do Radomia, które jest oddalone zaledwie o 23 kilometry.

Miasto zaczęło rozwijać się już do XIV w., jednak to dopiero w XIX wieku tempo rozwoju przyspieszyło. Początkowo doszło do połączenia dwóch wsi Pionki i Zagożdżon. Następnie została uruchomiona linia kolejowa łącząca miasto z Radomiem i Dęblinem. Powstanie tartaku zapoczątkował rozwój przemysłu drzewnego.

Spośród oferty turystycznej najbardziej atrakcyjna jest wspomniana Puszcza Kozienicka. Zachęca ona do spędzania czasu na pieszych i rowerowych wycieczkach, a miasto zapowiada powrót do leśnych ostępów kolejki wąskotorowej. Tutejsze zabytki są głównie z okresu międzywojennego. Są to: Budynek Urzędu Miasta, Budynek Kasy Chorych, Dom „Pod łabędziami”, posterunek policji i poczta.

Z nowoczesnych obiektów na terenie miasta znajdziemy kantory Pionki, placówki bankowe i finansowe, liczne kawiarnie i centra handlowo-rozrywkowe. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy spis kantorów w Pionkach wraz z najpotrzebniejszymi danymi takimi jak adres, telefon i godziny otwarcia.

Kantor, ulica, miasto
Garbat B. Kantor wymiany walut, Sienkiewicza 16, Pionki
Janicki Łukasz, Sienkiewicza 31, Pionki

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa mazowieckiego: Kantory Warszawa, Kantory Radom, Kantory Płock, Kantory Siedlce, Kantory Pruszków, Kantory Legionowo, Kantory Ostrołęka

 

Polecamy