Kantor, kantory wymiany walut Sokołów Podlaski

Zielony, żółty i czarny to barwy, które znajdują się na fladze Sokołowa Podlaskiego. Drugim symbolem miasta jest herb z brązowym sokołem trzymający w dziobie srebrna obrączkę. To przepiękne miasto położone jest na południowym Podlasiu, nad rzeką Cetynią.

Turystów do miasta przyciągają takie obiekty jak: Grota Matki Bożej, murowany pałac z 1857 r., drewniana kapliczka z figurą św. Jana Nepomucena oraz kilka drewnianych budynków z XIX w. W Sokołowie Podlaskim duży nacisk kładzie się na sport i rekreację. Działa tu prężnie Ośrodek Sportu i Rekreacji, Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej, a także wiele klubów sportwych skupiających się wokół takich dyscyplin jak: strzelectwo, tenis ziemny, karate, piłka nożna czy piłka siatkowa. Dodatkowo w mieście czynna jest kryta pływalnia wraz z klubem pływackim.

Ponadto nie brakuje takich usług jak ubezpieczeniowe, bankowe czy możliwość wymiany waluty w tutejszych kantorach Sokołów Podlaski. Szukając adresu tych ostatnich, warto zajrzeć na naszą stronę internetową, gdzie usystematyzowaliśmy wszystkie dane kontaktowe do kantorów Sokołów Podlaski.

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, Wolności 6, Sokołów Podlaski

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa mazowieckiego: Kantory Warszawa, Kantory Radom, Kantory Płock, Kantory Siedlce, Kantory Pruszków, Kantory Legionowo, Kantory Ostrołęka

 

Polecamy