Kantor, kantory wymiany walut Tarnobrzeg

Na prawym brzegu Wisły, na równinie Kotliny Sandomierskiej, usytuowane jest Miasto Tarnobrzeg. Zostało ono założone w XVI w. przez ród Tarnowskich, którzy mocno związani byli z Tarnowem, a Tarnobrzeg miało być formą „Nowego Tarnowa”. Zwracając uwagę na rolę rodu Tarnowskich, należy odwiedzić Zamek Tarnowskich, który jest obecnie siedzibą Muzeum Historycznego.

Niegdyś miasto słynęło w wydobycia siarki. Obecnie po likwidacji kopalni siarki, w miejscu wyrobiska górniczego, powstał zbiornik wodny – Jezioro Tarnobrzeskie. Obecnie do dyspozycji odwiedzających zostały oddane dwie plaże oraz atrakcji związanych z windsurfingiem czy kitesurfingiem. Odbywają się tutaj międzynarodowe zawody wakeboardowe, a także krajowe windsurfingowe, kitesurfingowe oraz regaty żeglarskie. Można tu pływać, nurkować, opalać się, łowić ryby i wiele więcej. Cyklicznie odbywa się tutaj Festival Siarki, Ognia i Bębnów, wybory Miss Jeziora Tarnobrzeskiego oraz zawody Pucharu Podkarpaci OFF-Road. W Tarnobrzegu nie ma czasu na nudę!

Turystom oraz mieszkańcom miasta przyda się również informacja dotycząca wymiany walut. W Tarnobrzegu znajduje się kilka kantorów Tarnobrzeg, w których możliwy jest zakup lub sprzedaż waluty. Nie ważne, czy przyjeżdżasz tu z innego kraju, czy wybierasz się w zagraniczną podróż, w kantorach w Tarnobrzegu wymienisz wszystkie waluty w dogodnym momencie. Informację o godzinach otwarcia poszczególnych punktów walutowych znajdziesz na naszej stronie. Polecamy!

Kantor, ulica, miasto
Betax. Kantor wymiany walut. Sarysz B., Sienkiewicza 4 lok. 71, Tarnobrzeg
Fox. Kantor wymiany walut. Lis M., Sienkiewicza 4 lok. 67, Tarnobrzeg
Helmut. Kantor wymiany walut. Lombard, Sienkiewicza 13, Tarnobrzeg
Kantor Grażyna Mazur, Sienkiewicza 48, Tarnobrzeg
Lis Marek. Kantor wymiany walut, pl. Głowackiego 33/39, Tarnobrzeg

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podkarpackiego: Kantory Rzeszów, Kantory Przemyśl, Kantory Stalowa Wola, Kantory Mielec, Kantory Tarnobrzeg, Kantory Krosno, Kantory Dębica

 

Polecamy