Kantor, kantory wymiany walut Ustrzyki Dolne

W województwie podkarpackim położone jest miasto Ustrzyki Dolne. Jego herb przedstawia srebrny miecz ze złotą rękojeścią przekłuty srebrną strzałą. Całość znajduje się na tarczy o czerwonym tle. Turystyka Ustrzyk Dolnych koncentruje się wokół tutejszych zabytków. Należą do nich neogotycki kościół rzymskokatolicki, cerkiew grekokatolicka pod wezwaniem Zaśnięcia Matki Bożej, budynek synagogi, kościół parafialny pw. Wniebowzięcia NMP, a także stacja kolejowa.

Ze względu na górzyste tereny w Ustrzykach Dolnych rozwija się narciarstwo. Miejscowość na jedna z najbardziej rozbudowanych infrastruktur narciaskich w całym województwie podkarpackim. To właśnie dlatego miasto uznawane jest za zimową stolicę podkarpacia. Znajduje się tutaj Stacja Narciarska Gromadzyń, Stacja narciarska Laworta, wyciągi orczykowe na Małym Królu, a także trasy biegowe na górze Żuków. Nie brakuje tu szlaków turystycznych, zarówno pieszych, drogowych wśród których znajduje się Szlak architektury drewnianej.

Do miasta zagląda wielu cudzoziemców, którzy mogą tutaj dokonać wymiany walut w kantorach Ustrzyki Dolne. Mieszkańcy miasta doskonale wiedzą, gdzie znajduje się każdy z nich. Dla przyjezdnych odnalezienie kantorów w Ustrzykach Dolnych może być kłopotliwe, stąd opracowaliśmy z myślą o turystach bazę punktów wymiany walut.

Kantor, ulica, miasto
Kantor Wymiany Walut „Grosik” Hubert Bartkowski, Rynek 16, Ustrzyki Dolne

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podkarpackiego: Kantory Rzeszów, Kantory Przemyśl, Kantory Stalowa Wola, Kantory Mielec, Kantory Tarnobrzeg, Kantory Krosno, Kantory Dębica

 

Polecamy