Kantor, kantory wymiany walut Człuchów

Większość osób, które wybierały się nad polskie morze miało okazję przejeżdżać przez Człuchów. Człuchów jest to miejscowość położona w województwie pomorskim pomiędzy jeziorem Urzędowym, Miejskim Dużym, Miejskim Małym oraz Rychnowskim. W herbie miasta znajduje się głowa białego wołu ze złotymi rogami na czerwonym tle.

Panoramę miasta można podziwiać z gotyckiej wieży zamkowej, która wznosi się ponad miastem. To tutaj wznosił się drugi co do wielkości w Polsce, zaraz po Malborku, zamek krzyżacki, z którego poza wspomnianą wieżą zachowały się jedynie mury i podziemia w dalszym ciągu nieodkryte. Z ciekawostek związanych z miastem warto wspomnieć o mieszczącej się tutaj Jednostce Strzeleckiej 4039 Człuchów, w którym odbywają się szkolenia przygotowujące młodzież do służby wojskowej.

W mieście nie zabrakło zaplecza usługowego, które sprawi, że zarówno goście z pozostałych zakątków Polski, jak i z zagranicy będą mogli dogodnie spędzić czas. Znajdują się tutaj kantory Człuchów, w których można zakupić lub sprzedać konkretną walutę. Spis poszczególnych placówek zamieściliśmy w naszej bazie, do zapoznania się z którą serdecznie zapraszamy.

Kantor, ulica, miasto
PHU „MAREWA” Peszel Ewa, Stefana Czarnieckiego 28, Człuchów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa pomorskiego: Kantory Gdańsk, Kantory Gdynia, Kantory Słupsk, Kantory Tczew, Kantory Wejherowo, Kantory Starogard Gdański, Kantory Rumia

 

Polecamy