Kantor, kantory wymiany walut Słupsk

Jednym z bardziej popularnych miejscowości w województwie pomorskim jest Słupsk, który w czasach historycznych był siedzibą książąt pomorskich. Nazwa pochodzi od rzeki Słupi, nad którą znajduje się miasto.

Bliskość do Bałtyku, bo zaledwie 18 km, sprawia, że zaglądają tutaj chętnie turyści, którzy nie tylko lubią wylegiwać się na plaży, ale również spędzać czas na zwiedzaniu i pieszych wędrówkach. W samo południe rozbrzmiewa w mieście „Słupski Hejnał” oraz hejnał Ustki. Dwa hejnały grane są w ramach współpracy obu miast, która trwa od 2009 r.

Mimo, że Słupsk nie należy do wielkich ośrodków przemysłowych, to działa tutaj Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna z filią w Koszalinie i kilku okolicznych miejscowościach. W obrębie miasta znajdują się również dwie ciepłownie – EC2 i EC3.

Zdecydowanie lepiej miasto czuje się w roli ośrodka handlowego, który nie tylko przyciąga lokalną ludność, ale również turystów z Polski i zagranicy. Słupsk przyciąga ludzi również pod względem kultury. Odbywa się tutaj wiele festiwali, które sprawiają, że staje się rozpoznawanym ośrodkiem kultury. Słupsk znany jest z Festiwalu Pianistyki Polskiej, Jesiennego Przeciągu Gitarowego, Konfrontacji Sztuki Kobiecej, „Mundus Orientalis”, „Niemen Non Stop” oraz Komeda Jazz Festiwal czy Schaefferiada. Należy również wspomnieć o organizowaniu przez miasto okresowych wystaw prac Witkacego oraz Ottona Priebe’a.

W związku z rozwojem turystyki w mieście nie mogło zabraknąć kantorów Słupsk, dzięki którym możliwa jest wymiana obcej waluty na polską i na odwrót. Szukając dogodnego kursu z pewnością przyda się niejednej osobie nasza baza, w której znajdziecie wszystkie namiary na poszczególne kantory w Słupsku, gdzie dogodnie wymienicie walutę.

Kantor, ulica, miasto
Baks. Kantor wymiany walut, Wojska Polskiego 54b, Słupsk
Jakub Sowiński FU „JASO”, Lutosławskiego 24 lok. 5, Słupsk
Kantor wymiany walut, Hugo Kołłątaja 25, Słupsk
Kantor Wymiany Walut Piotr Jankowski, Starzyńskiego 11, Słupsk
Mazur Jerzy. Kantor wymiany walut, Starzyńskiego 11, Słupsk
Miami Nice, Starzyńskiego 6 lok. 7, Słupsk
Miami Nice sp.j. Kantor wymiany walut, Murarska 3, Słupsk
Promes. Kantor, Szczecińska 58, Słupsk

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa pomorskiego: Kantory Gdańsk, Kantory Gdynia, Kantory Słupsk, Kantory Tczew, Kantory Wejherowo, Kantory Starogard Gdański, Kantory Rumia

 

Polecamy