Kantor, kantory wymiany walut Kościerzyna

Kościerzyna to miasto położone w północnej części Polski, w województwie pomorskim. Miejscowość znajduje się w południowej części Pojezierza Kaszubskiego na Kaszubach. Otaczają ją liczne jeziora, takie jak Gałęźne, Kapliczne czy Wierzysko. Dobra lokalizacja w połączeniu z atrakcyjnymi walorami krajobrazowymi sprawia, że Kościerzyna jest niezwykle często wybierana na cel letnich wojaży.

Miejscowość Kościerzyna jest ważnym lokalnym węzłem kolejowo-drogowym. Przybywający do miasta turyści często wybierają właśnie pociąg jako środek transportu. Krzyżują się tutaj linie kolejowe nr: 201 i 211. Funkcjonuje tu wiele dobrze zaopatrzonych sklepów i kantorów. W Kościerzynie można nie tylko wypocząć, ale też przygotować się do dalszej podróży.

Zastanawiasz się, gdzie w Kościerzynie znajdziesz najbliższy punkt wymiany walut? Zlokalizujesz go dzięki przygotowanej przez nas bazie, w której umieszczone zostały dokładne adresy wszystkich kantorów, wraz z wyszczególnionymi godzinami otwarcia i numerami telefonów. Serdecznie zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, Długa 17, Kościerzyna
Kantor wymiany walut, Miodowa 1, Kościerzyna
Promes. Sp. z o.o., Długa 5, Kościerzyna
Strong. FHU. s.c. Makurat K.A., Staszica 13, Kościerzyna

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa pomorskiego: Kantory Gdańsk, Kantory Gdynia, Kantory Słupsk, Kantory Tczew, Kantory Wejherowo, Kantory Starogard Gdański, Kantory Rumia

 

Polecamy