Kantor, kantory wymiany walut Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański znajduje się na styku Żuław Gdańskich oraz Pojezierza Kaszubskiego. Usytuowanie miasta sprawia, że jest jednym lepiej rozwijających się miast w powiecie gdańskim pod względem kulturalnym i gospodarczym. Miastu została przyznana Nagroda Honorowa Towarzystwa Urbanistów Polskich za najlepiej zagospodarowaną zabudowę mieszkalno-usługową.

Poza tworzeniem nowych obiektów, Pruszcz Gdański podjął się rekonstrukcji Faktorii Handlowej i Międzynarodowego Szlaku Bursztynowego na terenie miasta. Na terenie Faktorii odbywa się wiele imprez plenerowych podczas których, w międzyczasie można zwiedzić Chatę Wodza, Chatę Kowala czy Chatę Bursztyniarza. Odbywają się tutaj pokazy sokolnictwa oraz rekonstrukcje historyczne. W pobliskim Międzynarodowym Bałtyckim Parku Kulturowym można odpocząć wraz z cała rodziną na placu zabaw oraz na boiskach do różnorakich gier.

W mieście krzyżuje się wiele szlaków turystycznych takich jak: Szlak Mennonitów, Szlak Bursztynowy czy Szlak Elektrowni Wodnych Raduni. Jednak turystów najbardziej przyciągają do miasta Dni Pruszcza, bardzo okazała impreza w tym rejonie.

Strudzonych gości w Pruszczu Gdańskim ugoszczą tutejsze restauracje i hotele, w których dokonamy zarówno płatności kartą i gotówką. W przypadku turystów zagranicznych płatność gotówką może okazać się bardziej opłacalna, jeżeli wymienią walutę w kantorze Pruszcz Gdański po korzystnym kursie, w innym wypadku zdani sią na kurs jaki ustali bank. Szukając kantorów w Pruszczu Gdańskich zapraszamy do zapoznania się z naszym zestawieniem, gdzie znajdują się aktualne informacje dotyczące kantorów w mieście.

Kantor, ulica, miasto
Dolar. Kantor wymiany walut, Wojska Polskiego 14, Pruszcz Gdański
Kantor Bis, Kossaka 2a, Pruszcz Gdański

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa pomorskiego: Kantory Gdańsk, Kantory Gdynia, Kantory Słupsk, Kantory Tczew, Kantory Wejherowo, Kantory Starogard Gdański, Kantory Rumia

 

Polecamy