Kantor, kantory wymiany walut Busko-Zdrój

Busko-Zdrój to miasto leżące w województwie świętokrzyskim słynące też jako miejscowość uzdrowiskowa. Niedalekie sąsiedztwo Kielc i Krakowa sprawia, że kuracjusze chętnie spędzają tutaj wolny czas. Solanki, które znajdują się w mieście sięgają czasów XIII wieku, a w XIX wieku potwierdzono ich właściwości lecznicze. Fakt ten zapoczątkował budowę uzdrowiska wraz z parkiem zdrojowym. W Busku-Zdroju leczone są schorzenia o podłożu neurologicznym, reumatologicznym, układu krążenia czy dermatologicznym. Do dyspozycji mamy kilkanaście sanatoriów i pensjonatów znajdujących się w mieście. W przerwach pomiędzy zabiegami zachęcamy do obejrzenia zabytków Buska. Na szczególną uwagę zasługują stare wille i charakterystyczny układ urbanistyczny z drewnianym kościołem cmentarnym i synagogą. Osoby przebywające w okresie majowym w mieście natrafią na Jarmark Floriański oraz Buskie Spotkania z Folklorem, co znacznie urozmaici pobyt.

Dzięki silnym wpływom sanatoriów, do miasta ściągają także kuracjusze z zagranicy. Dla nich to zostały otwarte kantory Busko-Zdrój, które zlokalizowane są w okolicach pensjonatów. Z łatwością można wymienić w nich każdą walutę, a kursy wymiany są atrakcyjne.

Kantor, ulica, miasto
Kantor Karolina Kobierska, Wojska Polskiego 3, Busko-Zdrój

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa świętokrzyskiego: Kantory Kielce, Kantory Ostrowiec Świętokrzyski, Kantory Starachowice, Kantory Skarżysko-Kamienna, Kantory Sandomierz, Kantory Końskie, Kantory Busko-Zdrój

 

Polecamy