Kantor, kantory wymiany walut Sandomierz

Malownicze wzgórza, lessowe wąwozy i multum zieleni – to krajobraz Wyżyny Sandomierskiej, na krawędzi której znajduje się miasto Sandomierz. Miasto to skrywa wiele ciekawostek i tajemnic.

Większość z nas kojarzy sandomierski rynek i ratusz, który często pojawia się w popularnym serialu. W rzeczywistości jest on jeszcze bardziej okazały. Nie bez kozery uważany jest za jeden z najpiękniejszych renesansowych ratuszy w kraju. Koniecznie trzeba zobaczyć Bramę Opatowską z furtą ”ucho igielne” oraz gotycką katedrę. Nie sposób wymienić wszystkich zabytków Sandomierza, ponieważ na samym Starym Mieście znajduje się ich ponad 120.

Ciekawostką jest, że Sandomierz nazywany był „Małym Rzymem”, ponieważ podobnie jak wieczna stolica znajduje się na siedmiu wzgórzach, a zamiast rzymskich katakumb, znajdują się tu piwnice i legendarne lochy.

Na szczęście Sandomierz to nie tylko zabytki i bogata historia. To przede wszystkim prężnie rozwijający się ośrodek kulturalny, oświatowy i gospodarczy. Widać to przede wszystkim we współpracy z zagranicznymi miastami partnerskimi. W Sandomierzu rozwija się produkcja szkła, głównie dzięki zagranicznym inwestorom.

W związku ze znaczną liczbą cudzoziemców odwiedzających miasto, na jego terenie pojawiło się wiele kantorów Sandomierz. Ułatwiają one wymianę waluty, zwłaszcza w sytuacjach biznesowych i nagłych delegacjach poza granicę. Aktualny spis kantorów w Sandomierzu tylko w naszym zestawieniu. Serdecznie polecamy!

Kantor, ulica, miasto
Exchange Group. Kantor, Błonie 2, Sandomierz
Janos Jacek. Kantor wymiany walut, Koseły 22, Sandomierz
U Studenta, Mickiewicza 15, Sandomierz

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa świętokrzyskiego: Kantory Kielce, Kantory Ostrowiec Świętokrzyski, Kantory Starachowice, Kantory Skarżysko-Kamienna, Kantory Sandomierz, Kantory Końskie, Kantory Busko-Zdrój

 

Polecamy