Kantor, kantory wymiany walut Skarżysko-Kamienna

Na przecięciu szlaków kolejowych i drogowych z Łodzi do Rzeszowa oraz Warszawy do Krakowa znajduje się miasto o wyjątkowym położeniu geograficznym – Skarżysko Kamienna. Stykają się tu trzy regiony: Grab Gielniowski, Płaskowyż Suchedniowski oraz Przedgórze Iłżeckie. Dzięki różnorodnemu ukształtowaniu terenu, w mieście i jego okolicach kwitnie turystyka piesza i rowerowa.

Skarżysko Kamienna to doskonałe miejsce na bazę wycieczkową, ponieważ nie tylko sama posiada wiele interesujących zabytków, ale również znajduje się w niedalekiej odległości od innych atrakcyjnych miejscowości regionu świętokrzyskiego.

W Skarżysko Kamiennej możemy zobaczyć replikę Ostrej Bramy w Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej, a także z innych obiektów sakralnych, m.in. kościół pw. św. Józefa wraz z pomnikiem upamiętniającym wizyty poety Leopolda Staffa.

Pasjonaci militariów powinni odwiedzić Muzeum Orła Białego, który jest drugim pod względem wielkości zbiorem militariów w Polsce. Natomiast zwolennicy przyrody powinni zobaczyć Zalew Rejów, gdzie rozwinęły się atrakcje i sporty wodne dla mieszkańców i turystów.

Z pewnością w takich miejscach przyda się gotówka. Obcokrajowcy chcący skorzystać z tutejszych atrakcji powinni wymienić swoja walutę w kantorach w Skarżysku Kamiennej. Adresy odpowiednich placówek oraz numery telefonu kantorów Skarżysko Kamienna zostały zamieszczone w bazie punktów walutowych na terenie miasta. Chętnych zapraszamy do skorzystania!

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, Sokola 4, Skarżysko-Kamienna
Wierzbińska Aleksandra. Kantor wymiany walut, al. marsz. Piłsudskiego 36, Skarżysko-Kamienna

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa świętokrzyskiego: Kantory Kielce, Kantory Ostrowiec Świętokrzyski, Kantory Starachowice, Kantory Skarżysko-Kamienna, Kantory Sandomierz, Kantory Końskie, Kantory Busko-Zdrój

 

Polecamy