Kantor, kantory wymiany walut Ostrowiec Świętokrzyski

Nad rzeką Kamienną w województwie świętokrzyskim znajduje się Ostrowiec Świętokrzyski. Prowadzi stąd niebieski szlak rowerowy w kierunku Skarżyska-Kamiennej oraz zielony im. Witolda Gombrowicza.

Ostrowiec Świętokrzyski uznawany był za ośrodek przemysłu hutniczego z podstrefą ekonomiczną Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice. Ciekawostką może być również rezerwat archeologiczny w Krzemionkach, który mieści się niedaleko Ostrowca, a w którym znajduje się neolityczna kopalnia krzemienia.

Przyjezdnych zachęcają do odwiedzenia miasta liczne imprezy kulturalne takie jak Dni Ostrowca, Kabareton, Spotkania Szantowe, Barwy Reggae, Zaduszki jazzowe i wiele, wiele innych. Działa tutaj kilka rozgłośni radiowych, telewizyjnych, a także prasa lokalna i dwa portale elektroniczne. Miasto cieszy się również wieloma znanymi osobami pochodzącymi z Ostrowca Świętokrzyskiego, wśród których znajdziemy żołnierzy, ludzi kultury i sztuki, ludzie nauki, sportowcy oraz znani politycy i działacze państwowi.

Miasto współpracuje z zagranicznymi miastami takich państw, jak Francja, Anglia, Ukraina, Włochy i Uzbekistan. Nic więc dziwnego, że pojawiają się tutaj zagraniczni inwestorzy i kontrahenci z całego świata. Kantory w Ostrowcu Świętokrzyskim są przygotowane na te okoliczności i w większości z nich można zakupić waluty wymienionych państw. Gdybyście jednak mieli jakiekolwiek wątpliwości i pytania, to w naszej bazie kantorów w Ostrowcu Świętokrzyskim znajdziecie wszystkie dane kontaktowe do poszczególnych punktów wymiany walut.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Dukat. Kantor wymiany walut Siennieńska 1 Ostrowiec Świętokrzyski
Jurek Grzegorz. Kantor Wymiany Walut Okólna 5a Ostrowiec Świętokrzyski
Kantor Wymiany Walut Obcych Mazur Gustaw 11 Listopada 6 Ostrowiec Świętokrzyski
Mazur G. Kantor wymiany walut Mickiewicza 30 Ostrowiec Świętokrzyski
Mazur G. Kantor wymiany walut Okólna 5 Ostrowiec Świętokrzyski

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa świętokrzyskiego: Kantory Kielce, Kantory Ostrowiec Świętokrzyski, Kantory Starachowice, Kantory Skarżysko-Kamienna, Kantory Sandomierz, Kantory Końskie, Kantory Busko-Zdrój

 

Polecamy