Kantor, kantory wymiany walut Ostrowiec Świętokrzyski

Nad rzeką Kamienną w województwie świętokrzyskim znajduje się Ostrowiec Świętokrzyski. Prowadzi stąd niebieski szlak rowerowy w kierunku Skarżyska-Kamiennej oraz zielony im. Witolda Gombrowicza.

Ostrowiec Świętokrzyski uznawany był za ośrodek przemysłu hutniczego z podstrefą ekonomiczną Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice. Ciekawostką może być również rezerwat archeologiczny w Krzemionkach, który mieści się niedaleko Ostrowca, a w którym znajduje się neolityczna kopalnia krzemienia.

Przyjezdnych zachęcają do odwiedzenia miasta liczne imprezy kulturalne takie jak Dni Ostrowca, Kabareton, Spotkania Szantowe, Barwy Reggae, Zaduszki jazzowe i wiele, wiele innych. Działa tutaj kilka rozgłośni radiowych, telewizyjnych, a także prasa lokalna i dwa portale elektroniczne. Miasto cieszy się również wieloma znanymi osobami pochodzącymi z Ostrowca Świętokrzyskiego, wśród których znajdziemy żołnierzy, ludzi kultury i sztuki, ludzie nauki, sportowcy oraz znani politycy i działacze państwowi.

Miasto współpracuje z zagranicznymi miastami takich państw, jak Francja, Anglia, Ukraina, Włochy i Uzbekistan. Nic więc dziwnego, że pojawiają się tutaj zagraniczni inwestorzy i kontrahenci z całego świata. Kantory w Ostrowcu Świętokrzyskim są przygotowane na te okoliczności i w większości z nich można zakupić waluty wymienionych państw. Gdybyście jednak mieli jakiekolwiek wątpliwości i pytania, to w naszej bazie kantorów w Ostrowcu Świętokrzyskim znajdziecie wszystkie dane kontaktowe do poszczególnych punktów wymiany walut.

Kantor, ulica, miasto
Dukat. Kantor wymiany walut, Siennieńska 1, Ostrowiec Świętokrzyski
Jurek Grzegorz. Kantor Wymiany Walut, Okólna 5a, Ostrowiec Świętokrzyski
Kantor Wymiany Walut Obcych Mazur Gustaw, 11 Listopada 6, Ostrowiec Świętokrzyski
Mazur G. Kantor wymiany walut, Mickiewicza 30, Ostrowiec Świętokrzyski
Mazur G. Kantor wymiany walut, Okólna 5, Ostrowiec Świętokrzyski

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa świętokrzyskiego: Kantory Kielce, Kantory Ostrowiec Świętokrzyski, Kantory Starachowice, Kantory Skarżysko-Kamienna, Kantory Sandomierz, Kantory Końskie, Kantory Busko-Zdrój

 

Polecamy