Reprezentacja Polski w piłce nożnej ostatnie mecze rozegrała w czerwcu, ale już we wrześniu kibiców czekają kolejne emocje związane z grą Biało-Czerwonych. Będą to ostatnie sprawdziany przed piłkarskimi Mistrzostwami Świata w Katarze, które odbędą się w listopadzie i grudniu. Z kim zagra Polska? Jaka będzie stawka tych meczów? 

Polska w Lidze Narodów – co się wydarzyło?

Ostatnie mecze piłkarska Reprezentacja Polski rozegrała w czerwcu w ramach Ligi Narodów UEFA. Podczas bardzo intensywnego zgrupowania podopieczni trenera Czesława Michniewicza grali aż cztery spotkania. Kadra rozpoczęła rywalizację meczem z Walią we Wrocławiu, potem były wyjazdowe konfrontacje z Belgią i Holandią, a zwieńczeniem tego zgrupowania było starcie na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie ponownie Polacy zagrali z Belgami. 

Wyniki czerwcowych meczów Ligi Narodów z udziałem Reprezentacji Polski:

  • 01.06, Polska – Walia 2:1
  • 08.06, Belgia – Polska 6:1
  • 11.06 Holandia – Polska 2:2
  • 14.06 Polska – Belgia 0:1

Po rozegraniu dotychczasowych meczów w ramach tej edycji Ligi Narodów, Polska zajmuje 3 miejsce w grupie 4. Przypomnijmy, że Biało-Czerwoni grają w dywizji A, czyli najwyższej ze wszystkich w ramach tych rozgrywek. 

Gdzie typować mecze Reprezentacji Polski?

Mecze piłkarskiej Reprezentacji Polski można typować u legalnych bukmacherów, którzy oferują tego typu zakłady bukmacherskie. Przy rejestracji dla nowych graczy dostępne są bonusy bukmacherskie na start.

W przypadku bukmachera Betway rejestracja może pozwolić na typowanie wyników spotkań Biało-Czerwonych. Gracze, którzy wpiszą Betway kod promocyjny podczas zakładania konta, mają szansę uzyskać powitalne bonusy. 

Kiedy kolejne mecze Reprezentacji Polski?

Kolejne mecze Reprezentacja Polski rozegra już we wrześniu. Polacy na pewno zagrają dwa ostatnie mecze Ligi Narodów, ale na tym najprawdopodobniej się nie skończy. Selekcjoner Czesław Michniewicz liczy na to, że uda się zorganizować przynajmniej jeden mecz towarzyski w ramach przygotowań do piłkarskich Mistrzostw Świata w Katarze.

W tej chwili pewne jest to, że we wrześniu zagramy z Walią i Holandią:

  • 22.09, Polska – Holandia
  • 25.09, Walia – Polska

Polaków czeka także mecz towarzyski z Chile. O ewentualnym drugim meczu towarzyskim Reprezentacji Polski powinniśmy dowiedzieć się w najbliższym czasie.

Reprezentacja Polski na mundialu

Pewne jest to, kiedy Biało-Czerwoni grać będą na mundialu. Terminarz całego turnieju został już ustalony. Rzecz jasna nie możemy przewidzieć czy, a jeśli tak to kiedy, Polska zagra po wyjściu z grupy. Znamy natomiast dokładny rozkład jazdy drużyny narodowej w fazie grupowej.

Mecze Reprezentacji Polski w Katarze odbędą się w następujących terminach:

  • 22.11 godzina: 17:00; Meksyk – Polska
  • 26.11 godzina: 14:00; Polska – Arabia Saudyjska
  • 30.11 godzina: 20:00; Polska – Argentyna

Jeśli Polska zajmie w grupie pierwsze lub drugie miejsce wystąpi w 1/8 finału. Od zajętego miejsca zależy, kiedy odbędzie się ewentualne, kolejne starcie Biało-Czerwonych na Mistrzostwach Świata w Katarze.