Agencja Dj promotion od lat zajmuję się wsparciem dla zawodowców. Z pomocy agencji skorzystali już polscy i zagraniczni Dj’e z całego świata. Od 2008 roku pomagamy także początkującym maniakom konsoli w rozwoju swojej pasji.

Historia Dj Camp

Pierwszy kurs odbył się w 2008 roku. Na stronie https://djpromotion.com.pl/dj-kurs/ w zakładce galeria możesz zobaczyć krótką relację z wydarzenia. Zagraniczny, a zarazem pierwszy Dj Camp był niezapomnianą rozrywką oraz możliwością nauki, która zapoczątkowała pasje u wielu uczestników. Do dzisiaj kilku naszych kursantów stałe realizuje się w swojej pasji, który daje im ponadprzeciętne dochody. Również Ty możesz dać sobie tę niesamowitą szansę. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz wakacyjny kurs.

Nauka i wypoczynek w jednym

Dzięki Dj Camp 2020 możemy zapewnić Ci niezliczoną ilość atrakcji, jak i dużo merytorycznej wiedzy.

Całe szkolenie wakacyjne będzie odbywać się w Ośrodku wypoczynkowym, który pozwoli Ci odechnąć od zgiełku miasta. Na terenie ośrodka możesz liczyć na dostęp do niezliczonej ilości lasów oraz terenów zielonych. Dzięki możliwości aktywnego wypoczynku możesz skorzystać z rowerów, siłowni czy możliwości pływania nad kąpieliskiem. Oprócz komfortowych noclegów oraz wyżywienie organizatorzy przewidzieli atrakcje dodatkowe. Uczestnicy mogą liczyć na ogniska wraz z pieczeniem kiełbasek przy prezentacji swoich umiejętności muzycznych. Na zakończenie campusu przewidziano atrakcje specjalną. Uczestnicy mogą liczyć na imprezę na jachcie. Nie musisz wyjeżdżać na Ibizę, aby poczuć się jak prawdziwy Dj. Na wynajętym jachcie poczujesz się jak prawdziwy Dj. Na pokładzie czeka sprzęt do miksowania oraz liczne przekąski. Z pewnością impreza to rarytas, który nad Polskim morzem jest rzadko spotykany. Dlatego warto uczestniczyć w naszym kursie. A dlaczego warto skorzystać z 3 dni wolnego? Oto odpowiedź znajdziecie na stronie internetowej https://djpromotion.com.pl W zakładce kurs możecie odszukać wypowiedzi naszych kursantów oraz pełną relacje jednej z naszych edycji.

Nauka na pełnej

Kurs Dj Camp to nie tylko rozrywka. Na campusie przygotowujemy przyszłych kursantów do zawodu Dj. Dzięki naszym szkoleniowcom poznasz wiele przydatnych informacji na temat zawodu Dj. Kurs łączy w sobie praktykę oraz teorię. Wiedza, którą zamierzamy Ci przekazać z pewnością wykorzystasz w praktyce. W części wykładowej wszyscy uczestnicy mają możliwość poznania historii muzyki oraz prawidłowej kompozycji utworów. Z uwagi, że zawód Dj’a zmienił nieco swoje przeznaczenie. Oprócz klubów i dyskotek Dj’ie przeszli do sal konferencyjnych, hoteli oraz obiektów noclegów. Tam stai się dobrymi wodzirejami oraz konferansjerami. Dlatego do zajęć ogólnych postanowiliśmy dołożyć tematykę eventową.

W części praktycznej możesz odszukać zajęcia zw. z obsługą stanowiska Dj’a. Na Dj Camp nauczymy m.in. miksowania muzyki z winyla, mp3 czy płyt CD. W trakcie zajęć prowadzimy szkolenia z dykcji oraz posługiwania się mikrofonem.