Wybór zlewozmywaka to niekiedy duże wyzwanie w urządzaniu kuchni. Poza walorem estetycznym i wyglądem ważna jest funkcjonalność i jakość – w końcu zlew nie jest wyposażeniem, które zmieniamy co roku. Musi być odporny na uderzenia, obicia i zarysowania. Każda Pani domu ucieszy się wiedząc, że będzie też łatwy w utrzymaniu czystości, a stosowanie środków chemicznych nie zakłóci jego idealnego wyglądu.

Zlewozmywaki narożne dwukomorowe

Zlewozmywaki narożne dwukomorowe będę idealnym rozwiązaniem dla większej kuchni. Duża przestrzeń pozwala nam na montaż szerszych i większych mebli kuchennych a tym samym na przeznaczenie większej ilości miejsca na zlew. Idealnie sprawdzą się tutaj takie modele jak:

  • Dwukomorowy zlewozmywak do szafki narożnej ZKW-07
  • Zlewozmywak narożny granitowy MERKURY z jedną komorą główną i drugą mniejsza znajdującą się tuż obok
  • Zlewozmywak kwarcowy narożnikowy ZKW-03

Wspomniane w naszej ofercie modele posiadają od 15 do 25 lat gwarancji. Każdy z nich posiada możliwość podłączenia pralki lub zmywarki, co będzie znacznym ułatwieniem w montażu urządzeń kuchennych. Zlewozmywaki narożne wykonane są z wysokiej jakości tworzywa jakim jest kruszywo mineralne 80% oraz dedykowana żywica 20%. Komponenty z których wykonany jest zlew są istotnie ważne i maja wpływ na jego użytkowanie. Połączenie piasków kwarcowych z żywicami sprawia, że zlewozmywaki narożne są wytrzymałe i trwałe. Odpowiednia ilość żywicy daje gwarancję bezwonności zlewu narożnego.

Każdy oferowany Państwu zestaw to zlewozmywak narożny, syfon oraz praktyczny korek z sitkiem zapobiegający wpadaniu do rur odpadów i nieczystości.

Zlewozmywaki narożne jednokomorowe

Ten rodzaj sprzętu idealnie wpasuje się w kuchnie o mniejszej powierzchni. Mniejszy zlew narożny jednokomorowy łatwiej będzie zamontować w narożnej szafce kuchennej. Na nieco większym blacie idealnie sprawdzi się również zlewozmywak z ociekaczem, lub zlew dwukomorowy, z czego pełną funkcjonalność zapewnia nam wyłącznie jedna główna komora, a druga jest mini dodatkiem, które też zapewne znajdzie swoje zastosowanie. Wśród polecanych modeli można wymienić:

  • Kwadratowy ELIOS 1P – zlewozmywak granitowy jednokomorowy
  • Zlewozmywak jednokomorowy ALTAIR
  • Zlewozmywak kuchenny WERBENA 25

Poza zlewozmywakami narożnymi oferujemy również szereg innych zlewów, które znajdą zastosowanie w wyposażeniu nie jednej kuchni. W wybranych modelach, na życzenia Klienta nawiercamy również otwór, który służy do montażu dozownika na płyn do naczyń. Jest to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie, które ułatwi zmywanie naczyń nie jednemu użytkownikowi naszych produktów.