Kantor, kantory wymiany walut Bogatynia

W województwie dolnośląskim, w południowo zachodniej jego części, leży miasto Bogatynia. Miasto położone jest w obszarze granic z Niemcami i Czechami, co czyni z miasta świetne miejsce do odwiedzin naszych sąsiadów. Ta niewielka miejscowość jest jednym z najbogatszych miast tego regionu, głównie dzięki zlokalizowanej w mieście Kopalni Węgla Brunatnego Turów oraz Elektrowni Turów. To dwa największe zakłady, które są największym ośrodkiem pracy dla mieszkańców z regionu.

W Bogatyni znajdziemy także całkiem sporo zabytków. Wszyscy Ci, którzy miłują się w tego typu obiektach z pewnością muszą zobaczyć dawny dom ludowy „Szlacheta” w pobliskiej wsi Markocice, gdzie mieści się Multifunkcjonalne Centrum Trójstyku. W samej Bogatyni znajdziemy wiele domów w drewnianej zabudowie, a niektóre z nich sięgają XVIII wieku. Oczywiście warto również obejrzeć obiekty sakralne z przepięknymi ołtarzami i nawami z witrażami.

Dzięki bliskiej odległości granic z Niemcami i Czechami, do Bogatyni przyjeżdżają osoby chcące kupić taniej produkty. W związku z tym jest tu dobrze rozwinięta sieć kantorów Bogatynia, które oferują szybką wymianę gotówki dla naszych sąsiadów. Cudzoziemców zapraszamy również do sprawdzenia naszej bazy kantorów w Bogatyni, która znacznie ułatwi ich lokalizację.

Kantor, ulica, miasto
Kamila Mazur Kantor Wymiany Walut „KAMA”, 2 Armii Wojska Polskiego 3A, Bogatynia
Kantor wymiany walut, Daszyńskiego 21a, Bogatynia
Kownacki Albert. Kantor, Daszyńskiego 43a, Bogatynia
Magdalena Piekło „PELIKAN”, 2 Armii Wojska Polskiego 10, Bogatynia
Pelikan. Kantor wymiany walut. Piekło W., Armii Czerwonej 25, Bogatynia
Pelikan SC. Kantor wymiany walut, Kościuszki 12, Bogatynia

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy