Kantor, kantory wymiany walut Legnica

Legnica to miasto leżące w środkowej części województwa dolnośląskiego, na równinie legnickiej. Jest to piękna, zabytkowa miejscowość, położona nad rzekami: Kaczawą (lewy dopływ Odry) i wpadającą do niej Czarną Wodą. Około 60 kilometrów na zachód od Legnicy znajduje się malowniczy Wrocław.

Mieszkańców okolicznych miejscowości przyciągają do Legnicy jak magnes znajdujące się w niej piękne zabytki. Jednym z najpopularniejszych jest piastowski zamek, ale dużym zainteresowaniem cieszy się także katedra Św. Piotra i Pawła oraz Kościół Mariacki. Ozdobą miasta jest tamtejszy Ratusz, który jest niezwykle ciekawą budowlą dodającą mu charakteru.

W Legnicy z całą pewnością nie można się nudzić. Dumni z regionu są przede wszystkim jego mieszkańcy, którzy cenią sobie bliskie położenie wszystkich ważnych w codziennym życiu ośrodków, takich jak urzędy, banki czy kantory. Legnica to miasto przyjazne człowiekowi, w którym dobrze jest mieszkać, pracować, a także odpoczywać.

Zastanawiasz się, gdzie w województwie dolnośląskim najszybciej wymienisz walutę? Przejrzyj poniższą listę kantorów z Legnicy. Zamieszczone w bazie informacje – adresy, godziny otwarcia oraz telefony ułatwią Ci zadanie i umożliwią wybranie punktu, który znajduje się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej rozbudowanej bazy kantorów.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
A & A. PHU. Aljewicz A. Ściegiennego 1 Legnica
Gant Sp. z o.o. Piastowska 6 Legnica
Gant Sp. z o.o. Kantor Schumana 11 Legnica
Gant Sp. z o.o. Kantor Najświętszej Marii Panny 9 Legnica
Gant Sp. z o.o. Kantor Rynek 28 Legnica
Grant Adam Weremczuk Nowogródzka 1 lok. 5 Legnica
Grant. Kantor wymiany walut Wrocławska 155 Legnica
Grant. Kantor wymiany walut Najświętszej Marii Panny 2 Legnica
Gromecki Marian. Kantor wymiany walut Fabryczna 3 Legnica
Kantor wymiany walut Najświętszej Marii Panny 5b Legnica
Rial sp.j. . Banaszek M. Górnicza Legnica

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy