Kantor, kantory wymiany walut Legnica

Legnica to miasto leżące w środkowej części województwa dolnośląskiego, na równinie legnickiej. Jest to piękna, zabytkowa miejscowość, położona nad rzekami: Kaczawą (lewy dopływ Odry) i wpadającą do niej Czarną Wodą. Około 60 kilometrów na zachód od Legnicy znajduje się malowniczy Wrocław.

Mieszkańców okolicznych miejscowości przyciągają do Legnicy jak magnes znajdujące się w niej piękne zabytki. Jednym z najpopularniejszych jest piastowski zamek, ale dużym zainteresowaniem cieszy się także katedra Św. Piotra i Pawła oraz Kościół Mariacki. Ozdobą miasta jest tamtejszy Ratusz, który jest niezwykle ciekawą budowlą dodającą mu charakteru.

W Legnicy z całą pewnością nie można się nudzić. Dumni z regionu są przede wszystkim jego mieszkańcy, którzy cenią sobie bliskie położenie wszystkich ważnych w codziennym życiu ośrodków, takich jak urzędy, banki czy kantory. Legnica to miasto przyjazne człowiekowi, w którym dobrze jest mieszkać, pracować, a także odpoczywać.

Zastanawiasz się, gdzie w województwie dolnośląskim najszybciej wymienisz walutę? Przejrzyj poniższą listę kantorów z Legnicy. Zamieszczone w bazie informacje – adresy, godziny otwarcia oraz telefony ułatwią Ci zadanie i umożliwią wybranie punktu, który znajduje się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej rozbudowanej bazy kantorów.

Kantor, ulica, miasto
A & A. PHU. Aljewicz A., Ściegiennego 1, Legnica
Gant Sp. z o.o., Piastowska 6, Legnica
Gant Sp. z o.o. Kantor, Schumana 11, Legnica
Gant Sp. z o.o. Kantor, Najświętszej Marii Panny 9, Legnica
Gant Sp. z o.o. Kantor, Rynek 28, Legnica
Grant Adam Weremczuk, Nowogródzka 1 lok. 5, Legnica
Grant. Kantor wymiany walut, Wrocławska 155, Legnica
Grant. Kantor wymiany walut, Najświętszej Marii Panny 2, Legnica
Gromecki Marian. Kantor wymiany walut, Fabryczna 3, Legnica
Kantor wymiany walut, Najświętszej Marii Panny 5b, Legnica
Rial sp.j. . Banaszek M., Górnicza , Legnica

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy