Kantor, kantory wymiany walut Jelenia Góra

Jelenia Góra to miasto malowniczo położone w północnej części Kotliny Jeleniogórskiej. Na jego herbie dumnie pręży się jeleń z bujnym porożem. Z czterech stron miasto jest otoczone górami. Od wchodu przez Rudawy Janowickie, od południa Karkonosze, od zachodu Góry Izerskie i Podgórze izerskie, a od północy Góry Kaczawskie.

Jest to również miejsce weekendowych wyjazdów mieszkańców Wrocławia, Wałbrzycha i Legnicy oraz miejsce do spędzenia czasu podczas podróży w polskie góry. Miasto poza bliskością gór obfituje również w wiele zabytków, m.in.: kaplica pw. św. Anny, mury obronne, dawne kolegium jezuickie, Brama Wojanowska z basztą Wojanowską, osiemnastowieczny ratusz oraz baszta Zamkowa.

Jelenia Góra to doskonałe miejsce na rozwój gospodarczy. Gustują w niej także inwestorzy zagraniczni, a wśród nich Producent Maszyn papierniczych PMPoland S.A, Jelenia Plast, Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Jelfa czy Dr Schneider. Mnogość zagranicznych firm to również doskonała sposobność na rozwój kantorów w Jeleniej Górze. Punkty wymiany walut sprawdzają się zwłaszcza przyjazdu zagranicznych turystów oraz kontrahentów, którzy potrzebują wymienić walutę. Wszystkie kantory Jelenia Góra znajdują się w naszym zestawieniu punktów wymiany walut, a w raz z nimi inne potrzebne informacje, jak godziny otwarcia czy numer kontaktowy.

Kantor, ulica, miasto
Bigda W. Banaś J. Kantor wymiany walut sp.j., al. Jana Pawła II 51, Jelenia Góra
Bohdankiewicz P. Skup i sprzedaż walut obcych, Grodzka 2a, Jelenia Góra
Bohdankiewicz P. Skup i sprzedaż walut obcych, 1 Maja 28, Jelenia Góra
Cent. Kantor wymiany walut. Waszniewski J., Solna 1, Jelenia Góra
„GROSIK” Roman Pawnuk, Bankowa 24, Jelenia Góra
Kantor wymiany walut, Grodzka 6, Jelenia Góra
Klauf. Mateusz K., Jana III Sobieskiego 40, Jelenia Góra
Okoniewski Roman Kantor Wymiany Walut Handel Detaliczny I Obwoźny, Karkonoska 8 lok. B, Jelenia Góra
Paździerska Emilia. Kantor, Klonowica 14, Jelenia Góra
Waszniewski Emil, Jacek. Kantor wymiany walut s.c., Solna 5, Jelenia Góra

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy