Kantor, kantory wymiany walut Świdnica

Nad rzeką Bystrzycą, na Przedgórzu Sudeckim leży miasto słynące z jedynego w Polsce Muzeum Dawnego Kupiectwa, które w tym roku obchodzi swoje pięćdziesięciolecie. Jest to również dobrze rozwinięty ośrodek przemysłowy. Blisko stąd do Gór Wałbrzyskich oraz Sudetów.

Nazwa miasta wzięła swój początek od jadalnego krzewu derenia – świdwy, którym było podobno porośnięte miejsce historycznego grodu.

Ze Świdnicy odbywa się wiele interesujących wycieczek. Między innymi do sztolni kompleksu „Riese” na trasie Świdnica-Walim-Jugowice-Głuszyca, gdzie kolejno zwiedzimy kompleks „Rzeczka”, „Włodarz” czy „Osówka”.

Świdnica nie może narzekać na brak zagranicznych turystów, ponieważ znajduje się w niedalekiej odległości do trzech przejść granicznych znajdujących się w Golińsku, Lubawce i Tłumaczowie. Turystyce zagranicznej sprzyja także rozwinięty węzeł kolejowy, skąd łatwo dostaniemy się do Czech, do Pragi czy do Berlina.

Chcąc szybko i łatwo wymienić pieniądze wystarczy odwiedzić kantory w Świdnicy. Jeżeli nie wiemy., gdzie znajdują się one w centrum lub na obrzeżach miasta, z pomocą przychodzi baza adresowa kantorów Świdnica, zamieszczona na naszej stronie.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Cent. Kantor wymiany walut Środkowa 1 Świdnica
Gant Sp. z o.o. Kantor Kotlarska 15 Świdnica
Jan Szopa 1.skup I Sprzedaż Walut Obcych Jan Szopa; 2.przedsiębiorstwo Handlowe Maria Szopa Jan Szopa S.C. Trybunalska 19 Świdnica
Kantor wymiany walut Długa 15 Świdnica
Kantor Wymiany Walut Vabank Robert Wenerski. Pułaskiego 10 Świdnica
Kis. FHU. Szulc M. Kowalewski M. Strzegomska 2 Świdnica
Romira s.c. Kantor wymiany walut. Grześlowscy J.R. Wałbrzyska 2 Świdnica
Sparta. Kantor wymiany walut. Górski R. Rynek 41 Świdnica
Szyk. Kantor wymiany walut. Szopa J. Trybunalska 19 Świdnica

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy