Kantor, kantory wymiany walut Lubin

Miejscowość, której po prostu nie da się nie lubić – Lubin, znajduje się w województwie dolnośląskim. Jego nazwa wywodzi się, według jednego z niemieckich językoznawców, właśnie od słowa „lubić”. Jak na Lubin przystało, miasto i jego mieszkańcy lubują się w wielu sportach i rekreacji. Główne miejsce w sercach mieszkańców zajmuje piłka nożna, ale nie mniej doceniana jest lekkoatletyka, sporty walki czy wspinaczka. Działa tutaj wiele klubów sportowych m.in.: KGHM zagłębie Lubin, MKS Zagłębie Lubin, SCS Amico Lubin, MKS Piranie, Miedziowi Rugby Lubin i Modliszki Rugby Lubin.

Osoby, które bardziej amatorsko chcą rozwijać swoje umiejętności sportowe, odnajdą się na basenach, kortach tenisowych, lodowiskach, kręgielniach, stadionach czy w stadninie koni. Spacerowicze doskonale odnajdą się podczas wędrówek po tutejszych parkach, których jest aż dziesięć.

Co sprawia, że do miasta zjeżdża wielu turystów i kontrahentów? Poza wymienionymi wcześniej rekreacjami sportowymi, w Lubinie ma swoją siedzibę KGHM Polska Miedź, firma będąca jednym z głównych producentów miedzi i srebra na świcie. W związku z licznymi, międzynarodowymi kontaktami tej firmy, w mieście pojawia się wielu obcokrajowców, dla których kantory w Lubinie są wybawieniem. Tutaj mogą wymienić własną walutę i rozkoszować się tutejszą kuchnią i imprezami sportowymi bez obaw o polskie złotówki. Jeżeli chcecie podpowiedzieć obcokrajowcom, gdzie najlepiej wymienić walutę, w naszym zestawieniu znajdziecie szereg informacji na temat kantorów Lubin.

Kantor, ulica, miasto
Dora s.c. FHU. Kantor wymiany walut. Kluza B.D., Paderewskiego 101, Lubin
FHU Koloryt Wicha Andrzej, Reymonta 28 lok. 8, Lubin
Gant Sp. z o.o. Kantor, Bema 1, Lubin
Kantor wymiany walut, Kopernika 17, Lubin
Wicha Andrzej. Kantor wymiany walut, Tysiąclecia 18, Lubin

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy